Licence

Reģistrēties spēlētāja (sākot ar U 12 vecuma grupu), trenera licencei kā arī kā tenisa kluba administratoram var reģistrējoties www.lts.lv.

Spēlētājam un trenerim ir jāsamaksā pirmreizējā gada licences maksa 31,-Eur, pēc tam katru gadu licences pagarināšana maksā 20,-Eur.

Licences pagarināšana uz nākošo gadu

Jau reģistrētiem spēlētājiem un treneriem (kuri ir sistēmā un ir iegādājušies LTS pirmreizējo licenci kādā no iepriekšējiem gadiem),  gada maksa par licenci no 2017.gada 1.janvāra noteikta 20,-Eur apmērā, kas samaksājama līdz 31.janvārim. Pēc 31.janvāra, ja gada maksa netiks samaksāta, spēlētāja profils tiks automātiski bloķēts (treneris tiks izņemts no saraksta) līdz samaksas veikšanai.

Aicinām visus būt atbildīgiem un savlaicīgi samaksāt par licenci.

Samaksa par licenci ir iespējama AR PĀRSKAITĪJUMU uz LTS bankas kontu vai caur PayPal.

Vispārējās reģistrācijas procedūra:

Solis 1. Veiciet reģistrāciju un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.

Solis 2. Saņemiet aktivizācijas e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kura turpmāk kalpos kā Jūsu galvenais identifikators sistēmā.

Solis 3. Aktivizējiet saiti savā e-pastā un turpiniet reģistrācijas procesu.

Solis 4. Atzīmējiet sistēmā, kas Jūs esat: spēlētājs, treneris vai kluba administrators (var būt vairāki). Ja esat tikai kluba administrators, tad turpmākie soļi nav nepieciešami. Saņemsiet info no LTS administrācijas par piekļuves aktivizēšanu.

Solis 5. Iespējams, ka Jūsu dati jau atrodas datu bāzē (ja esat spēlējis vai trenējis līdz šim) - sistēma piedāvās piesaistīties Jūsu profilam. Ja līdz šim Jūsu dati sistēmā nav bijuši, turpiniet ar 6. soli.

Solis 6. Aizpildiet trūkstošo informāciju par sevi, pievienojiet fotogrāfiju spēlētāja licencei (jābūt redzamai Jūsu sejai un pleciem - kā pases foto), norādiet arī vēlamo licences saņemšanas vietu. Maksājumu par licenci varat veikt uzreiz pēc reģistrācijas.

Solis 7. 2-3 nedēļu laikā tiks izgatavota Jūsu spēlētāja licence (biedra karte) - Jūs saņemsiet aptiprinājumu uz savu e-pastu.

Solis 7. Jūsu profils sistēmā tiek aktivizēts pēc tam, kad tiek izgatavota karte un saņemta samaksa.

Lūdzam ņemt vērā - ja Jūs būsiet reģistrējies sistēmā 2 un vairāk reizes un vēlēsieties apvienot vairākus profilus, Jums būs jāsedz profilu apvienošanas izmaksas. Tādēļ lūdzu pārliecinieties, vai neesiet jau reģistrējies sistēmā, pirms to dariet atkārtoti.

U10, U9, U8  vecuma grupu licences informāciju skatīt ŠEIT.

Rekvizīti licences gada maksai:

Latvijas tenisa savienība
O.Kalpaka pr.16, Jūrmala, LV2010
Reģ.Nr.40008009525
A/S Swedbanka, kods HABALV22
Konts: LV89HABA001940J038760

Maksājuma uzdevumā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods personai par kuru maksājiet.  

Reģistrācija uz sacensībām 

Lai reģistrētos sacensībām, ieejiet savā spēlētāja profilā caur "Pieslēgties", tad ejiet uz sadaļu "Sacensības", izvēlaties sacensības, kurās vēlaties piedalīties, spiežiet uz "Nolikums". Nolikuma augšā ir sarkana poga "Pieteikties", spiežiet uz tās. Jūs esat pieteicies sacensībām, ja parādās poga "Atteikties" un Jums ir pienācis apstiprinājuma e-pasts.

Lūdzu ievērojiet, ka sistēma jūs atpazīs tikai tad, ja būsiet iegājis sistēmā caur savu spēlētāja profilu.

Nozaudētas licences atjaunošana - 7 EUR, ierodoties personīgi LTS birojā.