Licence

Spēlētājam un trenerim ir jāveic gada licences maksa.

Licences apmaksa

Gada maksa par licenci no 2021.gada 1.augusta noteikta 20,-Eur apmērā, kas samaksājama līdz 31.janvārim. Pēc 31.janvāra, ja gada maksa netiks samaksāta, spēlētāja profils tiks automātiski bloķēts (treneris tiks izņemts no saraksta) līdz samaksas veikšanai.

Aicinām visus būt atbildīgiem un savlaicīgi samaksāt par licenci.

Samaksa par licenci ir iespējama AR PĀRSKAITĪJUMU uz LTS bankas kontu.

Vispārējās reģistrācijas procedūra:

Solis 1. Veiciet reģistrāciju un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.

Solis 2. Saņemiet aktivizācijas e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kura turpmāk kalpos kā Jūsu galvenais identifikators sistēmā.

Solis 3. Aktivizējiet saiti savā e-pastā un turpiniet reģistrācijas procesu.

Solis 4. Atzīmējiet sistēmā, kas Jūs esat: spēlētājs, treneris vai kluba administrators (var būt vairāki). Ja esat tikai kluba administrators, tad turpmākie soļi nav nepieciešami. Saņemsiet info no LTS administrācijas par piekļuves aktivizēšanu.

Solis 5. Iespējams, ka Jūsu dati jau atrodas datu bāzē (ja esat spēlējis vai trenējis līdz šim) - sistēma piedāvās piesaistīties Jūsu profilam. Ja līdz šim Jūsu dati sistēmā nav bijuši, turpiniet ar 6. soli.

Solis 6. Aizpildiet trūkstošo informāciju par sevi,. Maksājumu par licenci varat veikt uzreiz pēc reģistrācijas.

Solis 7. Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz savu e-pastu, kad licence tiks aktivizēta. Jūsu profils sistēmā tiek aktivizēts pēc tam, kad ir saņemta samaksa.

Lūdzam ņemt vērā - ja Jūs būsiet reģistrējies sistēmā 2 un vairāk reizes un vēlēsieties apvienot vairākus profilus, Jums būs jāsedz profilu apvienošanas izmaksas. Tādēļ lūdzu pārliecinieties, vai neesiet jau reģistrējies sistēmā, pirms to dariet atkārtoti.

U10, U9, U8 vecuma grupu licences informāciju skatīt ŠEIT.

Rekvizīti licences gada maksai:

Latvijas tenisa savienība
O.Kalpaka pr.16, Jūrmala, LV2010
Reģ.Nr.40008009525
A/S Swedbanka, kods HABALV22
Konts: LV89HABA001940J038760

Maksājuma uzdevumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas dati personai, par kuru maksājiet.

Reģistrācija uz sacensībām

Lai reģistrētos sacensībām, ieejiet savā spēlētāja profilā caur "Autorizēties" sadaļu www.lts.lv, tad ejiet uz sadaļu "Sacensības", izvēlieties sacensības, kurās vēlaties piedalīties, spiediet uz "Rezultāti", vecuma grupa un kreisajā pusē jāparādās pogai "Pieteikties turnīram". Jūs esat pieteicies sacensībām, ja parādās poga "Atteikties" un Jums ir pienācis apstiprinājuma e-pasts.

Lūdzu ievērojiet, ka sistēma jūs atpazīs tikai tad, ja būsiet iegājis sistēmā caur savu spēlētāja profilu.