Licence

Lai piedalītos Latvijas tenisa savienības sacensībās, spēlētājam ir jāveic gada licences maksa.

Licences apmaksa

Maksa par 2023.gada licenci 30;- Eiro apmērā ir jāveic kā pārskaitījums, maksājuma uzdevumā norādot personas (par kuru tiek veikta apmaksa) Vārdu Uzvārdu un dzimšanas datumu, uz sekojošiem rekvizītiem:

Latvijas tenisa savienība
O.Kalpaka pr. 16, Jūrmala, LV-2010
Reģ.Nr.40008009525
A/S Swedbank, kods: HABALV22
Konts: LV89HABA001940J038760

Vispārējās reģistrācijas procedūra:

Solis 1. Veiciet reģistrāciju un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.

Solis 2. Saņemiet aktivizācijas e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kura turpmāk kalpos kā Jūsu galvenais identifikators sistēmā.

Solis 3. Aktivizējiet saiti savā e-pastā un turpiniet reģistrācijas procesu.

Solis 4. Atzīmējiet sistēmā, kas Jūs esat: spēlētājs, treneris vai kluba administrators (var būt vairāki). Ja esat tikai kluba administrators, tad turpmākie soļi nav nepieciešami. Saņemsiet info no LTS administrācijas par piekļuves aktivizēšanu.

Solis 5. Iespējams, ka Jūsu dati jau atrodas datu bāzē (ja esat spēlējis vai trenējis līdz šim) - sistēma piedāvās piesaistīties Jūsu profilam. Ja līdz šim Jūsu dati sistēmā nav bijuši, turpiniet ar 6. soli.

Solis 6. Aizpildiet trūkstošo informāciju par sevi. Maksājumu par licenci varat veikt uzreiz pēc reģistrācijas.

Solis 7. Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz savu e-pastu, kad licence tiks aktivizēta. Jūsu profils sistēmā tiek aktivizēts pēc tam, kad ir saņemta samaksa.

Lūdzam ņemt vērā - ja Jūs būsiet reģistrējies sistēmā 2 un vairāk reizes un vēlēsieties apvienot vairākus profilus, Jums būs jāsedz profilu apvienošanas izmaksas. Tādēļ lūdzu pārliecinieties, vai neesiet jau reģistrējies sistēmā, pirms to dariet atkārtoti.

U10, U9, U8 vecuma grupu licences informāciju skatīt ŠEIT.

Reģistrācija uz sacensībām

Lai reģistrētos sacensībām, ieejiet savā spēlētāja profilā caur "Autorizēties" sadaļu www.lts.lv, tad ejiet uz sadaļu "Sacensības", izvēlieties sacensības, kurās vēlaties piedalīties, spiediet uz "Rezultāti", vecuma grupa un kreisajā pusē jāparādās pogai "Pieteikties turnīram". Jūs esat pieteicies sacensībām, ja parādās poga "Atteikties" un Jums ir pienācis apstiprinājuma e-pasts.

Lūdzu ievērojiet, ka sistēma jūs atpazīs tikai tad, ja būsiet iegājis sistēmā caur savu spēlētāja profilu.