Licence

Spēlētājam un trenerim ir jāveic gada licences maksa.

Licences apmaksa

UZMANĪBU! Par 2022.gada licenci līdz 28.02.2022. NAV JĀMAKSĀ saistībā ar to, ka marta mēnesī tiek plānota pāreja uz jauno sacensību sistēmu. Maksa par licenci šim gadam būs jāveic jaunajā sistēmā.
Informācija par apmaksas veidiem un summām sekos.

Vispārējās reģistrācijas procedūra:

Solis 1. Veiciet reģistrāciju un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.

Solis 2. Saņemiet aktivizācijas e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kura turpmāk kalpos kā Jūsu galvenais identifikators sistēmā.

Solis 3. Aktivizējiet saiti savā e-pastā un turpiniet reģistrācijas procesu.

Solis 4. Atzīmējiet sistēmā, kas Jūs esat: spēlētājs, treneris vai kluba administrators (var būt vairāki). Ja esat tikai kluba administrators, tad turpmākie soļi nav nepieciešami. Saņemsiet info no LTS administrācijas par piekļuves aktivizēšanu.

Solis 5. Iespējams, ka Jūsu dati jau atrodas datu bāzē (ja esat spēlējis vai trenējis līdz šim) - sistēma piedāvās piesaistīties Jūsu profilam. Ja līdz šim Jūsu dati sistēmā nav bijuši, turpiniet ar 6. soli.

Solis 6. Aizpildiet trūkstošo informāciju par sevi. Maksājumu par licenci varat veikt uzreiz pēc reģistrācijas.

Solis 7. Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz savu e-pastu, kad licence tiks aktivizēta. Jūsu profils sistēmā tiek aktivizēts pēc tam, kad ir saņemta samaksa.

Lūdzam ņemt vērā - ja Jūs būsiet reģistrējies sistēmā 2 un vairāk reizes un vēlēsieties apvienot vairākus profilus, Jums būs jāsedz profilu apvienošanas izmaksas. Tādēļ lūdzu pārliecinieties, vai neesiet jau reģistrējies sistēmā, pirms to dariet atkārtoti.

U10, U9, U8 vecuma grupu licences informāciju skatīt ŠEIT.

Reģistrācija uz sacensībām

Lai reģistrētos sacensībām, ieejiet savā spēlētāja profilā caur "Autorizēties" sadaļu www.lts.lv, tad ejiet uz sadaļu "Sacensības", izvēlieties sacensības, kurās vēlaties piedalīties, spiediet uz "Rezultāti", vecuma grupa un kreisajā pusē jāparādās pogai "Pieteikties turnīram". Jūs esat pieteicies sacensībām, ja parādās poga "Atteikties" un Jums ir pienācis apstiprinājuma e-pasts.

Lūdzu ievērojiet, ka sistēma jūs atpazīs tikai tad, ja būsiet iegājis sistēmā caur savu spēlētāja profilu.