JA JŪS ESAT SERTIFICĒTS TRENERIS, BET NEVARIET ATRAST SEVI  ZEMĀK ESOŠAJĀ SARAKSTĀ, JUMS NAV IZVEIDOTS LTS TRENERA PROFILS. LŪDZAM TO IZDARĪT, UZSPIEŽOT UZ ŠĪS SAITES:  "REĢISTRĒTIES"

No 01.10.2019 ir stājies spēkā LTS atzinuma nolikums, kas regulē jauno treneru sertifikāciju un LTS atzinuma iegūšanas kārtību.

U10 un LTS treneru reģistrs tagad ir apvienoti vienā sinhronizētā datubāzē. Visiem sertificētiem treneriem, kas vēl nav reģistrējušies, būs jāreģistrējas LTS mājaslapā, bet tiem, kuri jau ir reģistrējušies LTS mājas lapā, savā profilā ir jāieķeksē "treneris". Visiem treneriem ir jāiegūst LTS atzinums, lai varētu (re)sertificēties.

Jaunajā sistēmā treneriem savā mājaslapas profilā (sadaļā "Treneriem") būs iespēja apstiprināt vai noraidīt audzēkņus, kas norādījuši viņu kā treneri. Galvenais jaunums spēlētājiem - no 01.03.2020 spēlētāji, kas ir vecumā līdz 18 gadiem, vairs nevarēs pieteikties sacensībām, ja nebūs norādījuši sertificētu treneri un treneris, savukārt, viņus apstiprinājis kā audzēkņus.

Treneru LTS atzinumu nolikums

Īsumā par sertificēšanos:

Visiem treneriem ir nepieciešams nokārtot sertifikāciju. Sertifikāciju var kārtot LSFP (Latvijas sporta federāciju padome).

Lai LTS atzītu personu par tenisa treneri un iekļautu LTS sertificēto treneru sarakstā ir jāizpilda LTS atzinuma nolikuma šos punktus:

1. ir ieguvuši LTS atzinumu, bet nav iekļauti LSFP mājas lapas sporta speciālistu reģistrā (LTS sertificēto treneru reģistrā tiks iekļauti 1 (vienu) gadu no LTS atzinuma saņemšanas brīža);

2. ir iekļauti LSFP mājas lapas sporta speciālistu reģistrā (LTS sertificēto treneru reģistrā tiks iekļauti līdz LSFP speciālistu sertifikātu derīguma termiņa beigām). Pirms resertifikācijas jāiegūst LTS atzinums, ja tas vēl nav iegūts.

Resertificējoties, ja ir iegūts LTS atzinums ir nepieciešams apmeklēt LTS atzītos tālākizglītības kursus, seminārus un konferences 40 stundu apmērā, kā arī nepieciešama vismaz 3 gadu pieredze tenisa trenera darbā.

LSFP kontakti:
Tālrunis: 67288924
Adrese juridiskā un biroja: Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013, Olimpiskā sporta centra biroju ēkas 3. stāvā (314. un 315.telpas), ieeja no Vesetas ielas.
E-pasts: lsfp@lsfp.lv
Mājas lapa: www.lsfp.lv

Šeit var aplūkot LTS sertificēto treneru sarakstu:

Treneri

Vārds Uzvārds Klubs LTS atzinums Kategorija