26. februāris 2020

Fanu tikšanās ar Ernestu Gulbi un visu Deivisa kausa komandu 3.martā 12:00 TC Spice

Fanu tikšanās ar Ernestu Gulbi un visu Deivisa kausa komandu 3martā 1200 TC Spice

Otrdien, 3. martā, plkst.12:00 T/C “Spice” lielajā ātrijā norisināsies oficiālā preses konference un tikšanās ar sportistiem, kurā piedalīsies izlases spēlētāji un kapteinis. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par gaidāmajām spēlēm un spēlētājiem, uzdot sev interesējošos jautājumus tenisistiem, kā arī nofotografēties ar spēlētājiem un lūgt viņu parakstus.

Šonedēļ, 6. un 7. martā tenisa centrā “Lielupe”, Jūrmalā norisināsies Deivisa kausa Pasaules II grupas “play-off” spēles, kurās Latvijas vīriešu tenisa izlase spēkosies ar Ēģiptes valstsvienību. Izlases rindas papildinās valsts pirmā rakete Ernests Gulbis, kurš būs vērā ņemams palīgs izlasei, lai izcīnītu uzvaru un sasniegtu pārspēles par iekļūšanu Pasaules I grupā. Biļetes uz gaidāmajām spēlēm ir iespējams iegādāties www.aula.lv.

Pēc 3 gadu pārtraukuma Deivisa kauss atgriežas savu skatītāju priekšā. Pēdējo reizi Deivisa kausa spēles Latvijā tika aizvadītas 2017. gadā, kad Jelgavā tika atzīts Norvēģijas tenisa izlases pārākums. Šis gads būs īpašs ar to, ka Latvijas izlases rindās būs valsts pirmā rakete Ernests Gulbis, pieredzes bagātākie izlases spēlētāji Mārtiņš Podžus un Artūrs Lazdiņš, Vācijā uzaugušais Roberts Štrombahs, kā arī šī gada Austrālijas atklātā junioru čempionāta pusfinālists Kārlis Ozoliņš. Savus pretiniekus mūsu tenisisti uzzinās pēc oficiālās izlozes, kas notiks 5. martā.

Ziņu saraksts