30. janvāris 2019

FED CUP Latvijas izlases jaunais kapteinis – Adrians Žguns

FED CUP Latvijas izlases jaunais kapteinis   Adrians Žguns

No 9. līdz 10 februārim Arēnā Rīga norisināsies Federāciju kausa 1. kārtas spēles, kurās Latvijas izlase pirmo reizi spēlēs Pasaules II grupā, mērojot spēkus ar Slovākijas izlasi. Zīmīgi, ka jaunajam izlases kapteinim Adrianam Žgunam šī būs debija pie Latvijas sieviešu tenisa stūres, kura savukārt debitēs Pasaules II grupā. 

Jaunais Latvijas sieviešu tenisa izlases kapteinis būs liepājnieks Adrians Žguns, kurš nomainīs līdzšinējo kapteini Andi Jušķu. Pats Adrians atzīst, ka viņam ir liels prieks pārņemt stafeti no Anda (Juškas), it sevišķi tāpēc, ka mūsu izlases sastāvā ir zvaigznes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, kopā ar kurām ir izdevies sasniegt nebijušu Latvijas sieviešu tenisa izlases panākumu. 


Par biļešu tirdzniecību
Līdz 28. janvārim visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuserviss.lv ir iespējams iegādāties biļetes abām spēļu dienām par izdevīgāku cenu. Savukārt, pēc tam būs pieejamas tikai vienas dienas biļetes. Biļešu cenas sākot no 10 līdz 150 eur. 


Komandas partneri: "Latvijas dzelzceļš", "A.C.B."
Pasākuma partneri: "LDz Cargo", "Latvijas Gāze", "Helio Lattelecom", "ENRI", "Liepāja", "Ceļu Pārvalde", "VELVE", "GASO"
Oficiālie piegādātāji: "Volvo", "VENDEN", "Sportland", "Nike"
Valsts sadarbības: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija

Ziņu saraksts