20. aprīlis 2018

FED Cup spēles tiešraidē varēs vērot kanālā Best4Sport un Rīgas centrālajā dzelceļa stacijā

FED Cup spēles tiešraidē varēs vērot kanālā Best4Sport un Rīgas centrālajā dzelceļa stacijā

Jau rīt un parīt mūsu izlase aizvadīs spēles ar Krievijas izlasi Fed Cup turnīrā, par iespēju nākamgad startēt Pasaules grupā! Līdz ar to visiem tenisa līdzjutējiem būs unikāla iespēja vērot Latvijas izlases spēļu tiešraides, kas būs pieejamas Lattelecom televīzijas un Shortcut klientiem kanālā Best4Sport TV, kā arī vērot tiešraidi klātienē Rīgas centrālajā dzelceļa stacijā!
                                                           
Šoreiz Fed Cup turnīrs norisināsies Krievijas pilsētā Hantimansijskā (Khanty-Mansiysk) no 21. līdz 22.aprīlim, kur sestdien "Fed Cup" Pasaules otrās grupas "play off" sāks Anastasija Sevastova pret Anastasiju Pavļučenkovu, bet otrajā vienspēlē Aļonas Ostapenko un Jekaterinas Makarovas tikšanās.

Sestdien tiešraide sāksies plkst. 12:00 pēc mūsu laika, pirmajā dienā spēlējot divas vienspēles. Svētdien no plkst. 11:00 vēl divas vienspēles, bet pēc tam nepieciešamības gadījumā izšķirošā dubultspēle. Uzvarai nepieciešami trīs punkti, mačs notiks uz māla seguma slēgtā hallē.

Mača uzvarētāja nākamajā gadā spēlēs pasaules 16 spēcīgāko komandu grupā, bet zaudētājai jāsamierinās ar atrašanos Eiropas/Āfrikas 1. grupā, kurā mūsu izlase startē jau ilgāku laiku un ceram, ka šajā nedēļas nogalē tas mainīsies!

Paldies atbalstītājiem: Latvijas Dzelzceļš, Mogo, Lattelecom, ACB, Ceļu pārvalde, Pafcasino.lv, Velve un Liepāja!

 

Ziņu saraksts