10. decembris 2019

Gada noslēguma pasākums "Pasaule tenisa gaismā"

Gada noslēguma pasākums Pasaule tenisa gaismā

Sestdien, 7. decembrī, Rīgā notika gadskārtējais Latvijas Tenisa savienības (LTS) gada noslēguma pasākums, kurā tika teikts paldies visiem, kas aizvadītajā gadā ir bijuši labākie un ar savu darbu un attieksmi vairojuši Latvijas tenisa slavu.
LTS prezidents Juris Savickis apbalvoja mūsu labākos sekojošās “Gada balvas tenisā 2019” nominācijās: “Gada vīriešu komanda”,  "Gada sieviešukomanda", “Gada tenisa klubs”, “Par ieguldījumu tenisa attīstībā”, „Gada senioru sacensības”.

Gada vīriešu komanda – Davis cup izlase
2019.gada septembrī Atēnās, Grieķijas galvaspilsētā, tika uzvarētas Melnkalnes un Ziemeļmaķedonijas komandas, Latvijas  izlase 2020.gadā turpinās dalību Deivisa kausā un martā  cīnīsies ar Ēģiptes izlasi un šī cīņa notiks Latvijā.

Davis Cup komanda-Mārtiņš Podžus, Jānis Podžus, Roberts Štrombahs, Artūrs Lazdiņš, Komadas kapteinis Deniss Pavlovs.

Gada  sieviešu komanda – FED cup izlase
Latvijas Federāciju kausa komanda ir paveikusi fantastisku darbu, iekļūstot starp pasaules 16 spēcīgākajām izlasēm un tas ir vēsturisks panākums, kas Latvijas komandai ir devis tiesības 2020.gada februārī sacensties ar ASV komandu. 

Fed Cup izlase- Anastasija Sevastova, Jeļena Ostapenko, Diāna Marcinkeviča, Daniela Vismane, Patrīcija Špaka, momandas kapteinis Adrians Žguns.

Gada tenisa klubs – Tenisa centrs „Ādaži”
Jau trešo gadu pēc kārtas KKČ, piedaloties 46 komandām, Gada kluba titulu izcīnīja tenisa centrs Ādaži.

Par ieguldījumu tenisa attīstībā- Liepājas pilsētai
Šogad Latvijā ir tapušas vairākas jaunas un lieliskas tenisa halles un viena no tām ir  Liepājā. Kopš halles darbības sākuma šī gada vasarā, ir palielinājies to bērnu un jauniešu skaits, kuri  vēlas nodarboties ar tenisu šajā lieliskajā un modernajā hallē. Jaunajā Liepājas tenisa hallē šoruden pirmo reizi tika veiksmīgi aizvadītas ITF Junior sacensības, bet 2020.gada janvārī tiks aizvadīts arī pirmais  ITF sieviešu turnīrs.


Gada senioru sacensības- Latvian Open Seniors Championships

Latvijā ik gadus notiek vairākas nozīmīgas senioru sacensības. Šogad pie mums pirmo reizi notika augstākās kategorijas senioru – A kategorijas sacensības, kurās piedalījās 185 spēlētāji no 26 valstīm. Par šī nozīmīga turnīra organizāciju un norisi Latvijā mēs pateicamies LTS valdes loceklim Egilam Valeinim, kurš nu jau vairāku gadu garumā augstā līmenī organizē senioru sacensības Latvijā.

Baltijas kausa noslēdzošā posma ratiņtenisā labāko apbalvošana
Svētku vakarā par tradīciju ir kļuvusi Baltijas kausa noslēdzošā posma ratiņtenisā labāko apbalvošana, kuru sacensības tradicionāli notiek gada noslēguma pasākuma dienā. Baltijas kausu sievietēm jau piekto gadu pēc kārtas  izcīnīja Latvijas sieviešu ratiņtenisa izlase.

Paldies atbalstītājiem
Tenisa savienības prezidents  Juris Savickis teica lielu paldies visiem sponsoriem un atbalstītājiem – Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas gāze, Gaso, Itera Latvija, Latvijas dzelceļš, PAF Latvija, TET, ACB, Velve, Ceļu pārvalde, VENDEN, Baltijas sporta auto.

Paldies visiem, kas piedalījas LTS 2019.gada noslēguma pasākumā. Jūs esat tie, kuriem tika veltīts šis pasākums un jūs esat tie, kas ar savu klātbūtni veidojāt šo notikumu tik krāšņu un neaizmirstamu!
Lai nākamā sezona ikvienam no Jums ir teicamu sportisko rezultātu bagāta!
Novēlam visiem priecīgus un baltus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu! 
Jūsu LTS.

Ziņu saraksts