12. augusts 2019

Jūrmalā šonedēļ norisinās Latvijas Republikas Jauniešu čempionāts tenisā

Jūrmalā šonedēļ norisinās Latvijas Republikas Jauniešu čempionāts tenisā

No 11. līdz 17. augustam Nacionālajā tenisa centrā “Lielupe” norisinās vērienīgs tenisa turnīrs – Latvijas Republikas Jauniešu čempionāts 2019 – kas tiek rīkots ar King’s College, Britu skolas Latvijā atbalstu. Turnīrs Jūrmalā pulcēs vairāk nekā 200 jauniešus no visas Latvijas, kuri astoņās vecuma grupās sacentīsies par čempiona titulu un godalgām.

Šī gada Latvijas Republikas jauniešu čempionāts, kas norisinās jau kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, pulcēs jaunos tenisistus vecumā no 10 līdz 18 gadiem. Turnīra dalībnieki sacentīsies šādās vecuma grupās - U12 zēni, U12 meitenes, U14 zēni, U14 meitenes, U16 zēni, U16 meitenes, U18 zēni, U18 meitenes.

“Latvijas Čempionāts gluži tāpat kā jebkurā sporta veidā ir ļoti nozīmīgs sporta notikums. Arī šis Latvijas Republikas jauniešu čempionāts ir svarīgākais un atbildīgākais tenisa turnīrs jaunajiem tenisistiem, kuri nopietni gatavojas cīņai par Latvijas čempiona titulu. Tāpat šis ir būtisks notikums Latvijas tenisa attīstībai, jo tajā parādās jaunās pašmāju tenisa zvaigznes, kas nākotnē var nest Latvijas vārdu plašajā pasaulē,” stāsta LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

“Lai jaunietis kaut ko sasniegtu sportā un izglītībā, viņam ir jāpiemīt disciplīnai, mērķtiecībai un drosmei. Panākumi ir iespējami, ja radām iespējami labu vidi, kurā jaunietim attīstīties gan fiziski, gan emocionāli. Mēs atbalstām Latvijas Tenisa savienību, jo ticam, ka izcila karjera sportā un kvalitatīva izglītība ir apvienojama, ” stāsta King’s College, Britu skolas Latvijā direktore Adele Stenforda.

 

Latvijas Republikas Jauniešu čempionātu atbalsta: “King’s College, Britu skola Latvijā”, “A.C.B.”, “Ceļu Pārvalde”, “Itera”, “Latvijas Gāze”, “Gaso”, "VELVE", "Ourea Baltic", "Wilson", "Nike", "Sportland", "Milzu".

 

Ziņu saraksts