5. marts 2020

Latvijas izlases cīņu pret Ēģipti sāks Gulbis un Ozoliņš

Latvijas izlases cīņu pret Ēģipti sāks Gulbis un Ozoliņš

Šodien, 5. martā, nacionālajā tenisa centrā “Lielupe”, Jūrmalā norisinājās oficiālā Deivisa kausa Pasaules II grupas “play-off” spēļu izloze, kurā savus pretiniekus uzzināja Latvijas un Ēgiptes vīriešu izlases.

Piektdien un sestdien nacionālajā tenisa centrā “Lielupe” norisināsies Deivisa kausa Pasaules II grupas “play-off” spēles. Pirms gaidāmajām spēlēm, šodien norisinājās oficiālā izlozes ceremonija, kurā izlases prezentēja tos spēlētājus, kuri pārstāvēs izlases. Latvijas izlases kapteinis Deniss Pavlovs apstiprināja, ka Latvijas izlases pirmais numurs šajās cīņās būs Ernests Gulbis, bet otrais numurs būs Kārlis Ozoliņš. Savukārt Ēģiptes izlases kapteinis Mostafa Naim Dalam paziņoja, ka vienspēles aizvadīs Mohameds Safvats un Karims-Mohameds Mamouns.

Pēc izlozes tika noskaidrots, ka Deivisa kausa “play-off” izcīņu piektdien atklās Kārlis Ozoliņš, kurš spēkosies ar ēgiptieti Mohamedu Safvatu. Dienas turpinājumā Latvijas izlases līderis Ernests Gulbis aizvadīs spēli pret Karimu-Mohamedu Mamounu.

Deivisa kausa otrajā dienā Ernests Gulbis spēlēs pret Mohamedu Safvatu, bet Kārlis Ozoliņš spēkosies ar Karimu-Mohamedu Mamounu. Pēc abām dienas vienspēlēm tiks aizvadīta arī dubultspēle, kurā mūsu duets Ernests Gulbis un Mārtiņš Podžus spēlēs pret Mohamedu Safvatu un Karimu-Mohamedu Mamounu. Deivisa kausa “play-off” kārtā uzvarēs tā komanda, kas izcīnīs trīs uzvaras. Ja pēc četrām vienspēlēm rezultāts būs 2:2, tad visu izšķirs dubultspēle.  

Kā ziņots iepriekš pēc 3 gadu pārtraukuma Deivisa kauss atgriežas savu skatītāju priekšā. Pēdējo reizi Deivisa kausa spēles Latvijā tika aizvadītas 2017. gadā, kad Jelgavā tika atzīts Norvēģijas tenisa izlases pārākums. Šis gads būs īpašs ar to, ka Latvijas izlases rindās būs valsts pirmā rakete Ernests Gulbis, pieredzes bagātākie izlases spēlētāji Mārtiņš Podžus un Artūrs Lazdiņš, Vācijā uzaugušais Roberts Štrombahs, kā arī šī gada Austrālijas atklātā junioru čempionāta pusfinālists Kārlis Ozoliņš.

Biļetes uz gaidāmajām spēlēm ir iespējams iegādāties www.aula.lv.

Ziņu saraksts