30. janvāris 2018

LATVIJAS IZLASES SPĒLES NO FED CUP TURNĪRA TRANSLĒS TV KANĀLS BEST4SPORT

LATVIJAS IZLASES SPĒLES NO FED CUP TURNĪRA TRANSLĒS TV KANĀLS BEST4SPORT
Nākamnedēļ savu dalību Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notiekošajā Fed Cup turnīrā sāks Latvijas tenisa izlase ar abām mūsu labākajām tenisistēm – Aļonu Ostapenko un Anastasiju Sevastovu – priekšgalā. Latvijas Tenisa savienība sadarbībā ar vienu no vadošajiem Latvijas būvuzņēmumiem — SIA «Velve» ir nodrošinājusi visiem tenisa līdzjutējiem unikālu iespēju vērot Latvijas izlases spēļu tiešraides, kas būs pieejamas Lattelecom televīzijas un Shortcut klientiem kanālā Best4Sport TV.
                                                           
Šogad Fed Cup turnīrs norisināsies kaimiņvalstī Igaunijā no 7. līdz 10.februārim. Tajā startēs arī Latvijas tenisa izlase, kurā pirmo reizi kopā spēlēs divas šobrīd labākās tenisistes no Latvijas – Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova – kuras abas atrodas WTA ranga labāko 20 pasaules tenisistu starpā. 
 
Latvijas izlases spēļu tiešraides kanālā Best4Sport TV būs skatāmas no 7. februāra līdz 9. februārim un, ja tiks izcīnītas uzvaras, tad arī 10. februārī. Spēļu sākuma laiki tiks precizēti Starptautiskās tenisa federācijas (ITF) mājaslapā.  
 
Kārlis Lejnieks, Latvijas Tenisa Savienības ģenerālsekretārs: “Esam gandarīti par sadarbības izveidošanu ar Lattelecom televīzijas kanālu Best4Sport TV un būvuzņēmumu Velve. Šī sadarbība sniedz iespēju Latvijas tenisista līdzjutējiem sekot līdzi mūsu pasaules līmeņa tenisistēm un popularizē arī tenisu kā sporta veidu. Šī gada priekšrocība ir tāda, ka turnīrs notiek mūsu kaimiņvalstī Igaunijā, tāpēc aicinām visus interesentus doties uz Tallinu un vērot spēles klātienē, bet tiem, kas paliek mājās – atbalstīt mūsu izlasi, vērojot tiešraides.”
 
Ainārs Leitēns, VELVE valdes priekšsēdētājs: “Mēs vienmēr tiecamies atbalstīt mūsu izcilos sportistus un šoreiz sadarbībā ar Latvijas Tenisa Savienību ar prieku sniedzam atbalstu mūsu pasaules līmeņa tenisistēm Aļonai Ostapenko un Anastasijai Sevastovai. Esam lepni par tenisistu augstajiem sasniegumiem un novēlam turpināt savu karjeru tik pat spoži, priecējot mūs ar aizraujošām spēlēm.”
 
Mūsu kā izklaides uzņēmuma prioritāte ir saviem klientiem piedāvāt iespēju televīzijā sekot līdzi Latvijas labāko sportistu dalībai pasaules mēroga sacensībās HD kvalitātē. Ticam, ka skatītāju atbalsts ne tikai klātienē, bet arī pie TV ekrāniem ļaus mūsu izcilajām tenisistēm pierādīt sevi Fed Cup turnīrā,” stāsta Lattelecom Izklaides un komunikāciju pakalpojumu daļas direktore Inga Alika – Stroda.
 
WTA rangā Aļona Ostapenko ar 4901 punktiem šobrīd ieņem 6. vietu, bet Anastasija Sevastova šobrīd atrodas 15. vietā ar 2540 punktiem. A. Ostapenko pagājušajā sezonā sensacionāli triumfēja Francijas atklātā tenisa čempionāta sieviešu vienspēļu turnīrā un kļuva par pirmo neizsēto čempioni kopš 1933. gada. A. Sevastova savukārt iekļuva US Open ceturtdaļfinālā, pārspējot pasaules slaveno tenisisti Mariju Šarapovu.
 
Latvijas izlasi šajās sieviešu Fed kausā pārstāvēs: 
 
Aļona Ostapenko
Anastasija Sevastova
Diāna Marcinkēviča
Daniela Vismane
 
Federāciju kauss (Fed Cup) ir pasaulē lielākās sieviešu tenisa izlašu sacensības, kuras norisinās jau kopš 1963. gada. Ideja par Federāciju kausu radusies 1919. gadā, kad amerikāņu tenisa spēlētāja Hazela Hotkisa Veightmana (Hazel Hotchkiss Wightman) nāca klajā ar sieviešu sacensību konceptu. 1995. gadā Federāciju kausa nosaukumu nomainīja uz īsāku – šobrīd tas tiek dēvēts par Fed kausu, kurš pasaulē norisināsies jau 53. reizi. Šogad turnīrs norisināsies Tallinā un tajā piedalīsies arī Latvijas sieviešu tenisa izlase. Tāda paša tipa turnīrs vīriešiem ir Davis Cup.




Ziņu saraksts