2. oktobris 2017

Latvijas komanda izcīna uzvaru SEB Future Tennis Cup!

Latvijas komanda izcīna uzvaru SEB Future Tennis Cup

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 30. septembrī un 1. oktobrī Rīgā, tenisa klubā "Enri" (Kalnciema ielā 207) mūsu valsts komanda izcīnīja uzvaru “SEB Futures Cup”, kurā piedalījās labākie jaunie tenisa spēlētāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas U-9, U-11 un U-13 vecuma grupās.

Apsveicam mūsu komandu ar uzvaru jau otro gadu pēc kārtas, un novēlam tā turpināt! Liels paldies mūsu spēlētājiem par atdevi šo divu dienu laikā, kapteiņiem un vecākiem par atbalstu, kopā mēs esam spēks! Vēl nedaudz par rezultātiem - Latvija kopvērtējumā uzveica Igauniju ar rezultātu 12-4, kā arī sīvā cīņā pieveica Lietuviešus ar 11-7.

Latvijas komandu turnīrā U-9 vecuma grupā pārstāvēja Ričards Dzirkals, Ernests Treimanis, Adelīna Lačinova, Aleksandra Rožkalne un komandas kapteine – Elīna MihailovaU-11 vecuma grupā – Ksenija Rage, Elizabete Brutāne, Stefans Audriņš, Nikita Gavrilonokskapteine – Marika NetenbergaU13 vecuma grupā – Ruslans Filipenko, Reinis Kupfers, Valērija Maija Kargina, Amēlija Šūpulniece, kapteinis – Ņikita Švačko.

Ar turnīra 1.dienas rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Ar turnīra 2.dienas rezultātiem iespejams iepazīties šeit.

Kopvērtējums šeit.

Turnīrs aizsācies pirms pieciem gadiem, kad visu trīs Baltijas valstu tenisa savienības un SEB banka vienojās par kopīgām jauno tenisistu sacensībām. Katru gadu sacensības norisinās kādā no trīs Baltijas valstīm. Turnīrs tika aizsākts 2013. gadā Lietuvā, cīņām notiekot starp tenisa klubiem, taču nākamos gadus sacensības notika starp labākajiem jaunajiem tenisa spēlētājiem. Latvijā pirmais turnīrs aizvadīts gadu vēlāk, 2014. gadā un šogad pie mums tas norisinājās jau otro reizi.

Sacensības notika tenisa klubā "Enri", Rīgā, Kalnciema ielā 207. Tajās piedalījās divas meitenes un divi zēni no katras valsts vecuma grupā U-9, U-11 un U-13. Katra valstu cīņa sastāvēja no zēnu un meiteņu vienspēlēm, kā arī dubultspēlēm, uzvarētāji tika noskaidroti, saskaitot kopā visas uzvarētās/zaudētās spēles visās vecuma grupās.

“Šis ir otrais gads, kad mums bija tā iespēja uzņemt tenisa jaunos censoņus Latvijā “SEB Futures Cup” turnīrā. Katru gadu turnīra atmosfēra ir draudzīga un pozitīva, visi dalībnieki ar prieku gatavojas šīm sacensībām, lai pārstāvētu savu valsti un cīnītos par uzvaru. Jaunākie tenisisti ar lielu aizrautību piedalās dažādās tenisa sacensībās, lai jau pēc pāris gadiem startētu ne tikai Baltijas valstu mēroga, bet arī vispasaules mēroga sacensībās. Paldies SEB bankai par turnīra atbalstu un vēlreiz sveicam mūsu komandu ar uzvaru!” par “SEB Futures Cup” stāsta Kārlis Lejnieks, LTS ģenerālsekretārs. 

 

Vēlamies teikt lielu paldies turnīra ģenerālsponsoram SEB bankai, kā arī turnīra atbalstītājiem: VENDEN, Tenisa klubam Enri, Wilson.

 

Ziņu saraksts