29. novembris 2019

Latvijas sieviešu tenisa izlase dosies pāri okeānam, lai spēkotos ar titulēto ASV valstvienību

Latvijas sieviešu tenisa izlase dosies pāri okeānam lai spēkotos ar titulēto ASV valstvienību

Latvijas sieviešu tenisa izlase ir uzsākusi cīņu par iekļūšanu lielajā FEDCUP finālturnīrā, kas pirmo reizi šādā formātā norisināsies Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Lai tajā iekļūtu, mūsu izlasei ar līderēm Anastasiju Sevastovu un Aļonu Ostapenko ierindā būs jāaizvada kvalifikācijas spēles pret titulēto ASV valstvienību, kas 7. un 8. februārī norisināsies ASV pilsētā Everetā.

Izlozes kārtībā tika noteikts, ka Latvijas pretiniece kvalifikācijas turnīrā būs 18-kārtējā FEDCUP čempione ASV valstvienība, kā arī tas, ka spēles tiks aizvadītas ASV pilsētā Everetā, kas atrodas netālu no ASV un Kanādas robežas, Vašingtonas štatā. Abām izlasēm tā būs pirmā savstarpējā tikšanās reize un tās spēles aizvadīs “Vēja Eņģeļu” arēnā, kuras ietilpība ir 8300 cilvēku.

Sajūtās dalās Latvijas tenisa līdere Anastasija Sevastova: “Ar nepacietību gaidu spēles pret ASV valstvienību, jo man ir gods pārstāvēt savu valsti, kā arī tāpēc, ka ASV vienmēr esmu veiksmīgi spēlējusi. ASV izlase neatkarīgi no tās sastāva ir ļoti spēcīga komanda. Tas mums būs nopietns pārbaudījums, bet mēs darīsim visu iespējamo, lai iepriecinātu Latvijas tenisa līdzjutējus.”

Pirms gaidāmajām spēlēm ar ASV stāsta Aļona Ostapenko: “Nekad neesmu atteikusi spēlēšanai Latvijas izlasē, to esmu darījusi pēdējos 9 gadus. Arī nākamais gads valsts mērogā ir ļoti svarīgs, jo papildus FEDCUP ir arī Olimpiskās Spēles Tokijā – visās sacensībās centīšos cienīgi reprezentēt Latviju. Spēlēt par savu valsti vienmēr ir liels gods, tāpēc es centīšos parādīt savu labāko sniegumu, lai mēs kopīgiem spēkiem iekļūtu finālturnīrā. Mēs esam spēcīga komanda - ja rādīsim labāko sniegumu, neviens pretinieks nav neuzvarams.”

Ziņu saraksts