10. decembris 2018

Latvijas Tenisa savienības gada noslēguma pasākums jau 20 reizi

Latvijas Tenisa savienības gada noslēguma pasākums jau 20 reizi

Sestdien, 8. decembrī Rīgā notika gadskārtējais Latvijas Tenisa savienības (LTS) gada noslēguma pasākums, kurā tika teikts paldies visiem, kas aizvadītajā gadā ir bijuši labākie un ar savu darbu un attieksmi vairojuši Latvijas tenisa slavu.
LTS prezidents Juris Savickis apbalvoja mūsu labākos sekojošās “Gada balvas tenisā 2018” nominācijās: “Gada jauniešu komanda”,  "Gada senioru komanda", “Gada tenisa klubs”, “Gada komanda”, „Gada tiesnesis” un “Par mūža ieguldījumu tenisā”.


Gada jauniešu komanda – U16 jaunietes
U 16 jaunietes, kuras no savas Eiropas apakšgrupas iekļuva Eiropas finālā un izcīnīja tiesības piedalīties jauniešu Federāciju Kausa finālā Budapeštā, kur mūsu meitenes izcīnīja augsto  5. vietu. Aiz Latvijas komandas palika tādas tenisam lielvalstis kā Itālija, Vācija, Anglija un Argentīna u.c. Mūsu komandas sastāvā bija Kamilla Bartone, Patrīcija Špaka un Stefānija Poļiščuka un komandas kapteine Irina Kuzmina-Rimša. Teicamus rezultātus individuālajās sacensībās sasniedza mūsu komandas pārstāves Kamilla Bartone un Patrīcija Špaka, kuras abas iekļuva Eiropas Individuālajā čempionātā U 16 finālā un kurā uzvarēja Kamilla.

Gada senioru komanda – 40+ sievietes
Eiropas senioru čempionātā komandām, kas notika La Manga klubā Spānijā septembrī, Latviju pārstāvēja divas  komandas  - sieviešu 40+ un vīriešu 35+. Sieviešu komanda, sasniedza teicamu panākumu, uzvarot visas pretinieces un tādejādi  kļūstot par čempionēm! Mūsu komanda uzvarēja visus pretiniekus - Nīderlandi, Lielbritāniju, Beļģiju un Spāniju. Spānijā mūsu komandā bija Regīna Baļčūne, Dace Koļesina, Agnese Gustmane, Gabija Priede  un Inga Vutkeviča. 

Gada tenisa klubs – Tenisa centrs „Ādaži”
Tenisa klubs, kas organizē tenisa sacensības, kuram ir zinošs un izglītots treneru kolektīvs un liels kluba biedru skaits. 
Šogad Klubu komandu čempionāts, kas norisinājās citā formātā, visas spēlēs tika rīkotas novembra nedēļas nogalē. Sacensības norisinājās tenisa centrā Ādaži un tenisa klubā Enri.  Sacensībās piedalījās 45 komandas no 12 klubiem. Visvairāk komandas bija 35+ vīriešu grupā. Tenisa klubs “Ādaži” sacensībās  piedalījās ar 11 komandām un  klubs tika pārstāvēts visās vecuma grupas, kurās tika iegūtas 8 godalgotas vietas.

 
Gada tiesnesis – Konstantīns Zasjadko
Konstantīns aktīvi turpina savienot jauniešu tenisa un pieaugušo tenisa spēļu tiesāšanu. Šogad viņš ir bijis  arī galvenais tiesnesis Eiropas čempionātā pludmales tenisā, kas norisinājās Jūrmalā. Konstantīns ir aktīvi  piedalījies jauno tiesnešu apmācībā, kā arī bijis konsultants tiesnešu apmācībā Zviedrijā. 


Gada komanda – FEDERĀCIJU  KAUSA sieviešu komanda
Latvijas Federāciju kausa izlase februārī  Tallinā uzvarēja visas apakšgrupas komandas un arī spēcigo Serbijas izlasi, tādejādi iegūstot tiesības spēlēt ar spēcīgo Krievijas izlasi par iekļūšanu pasaules sieviešu komandu elitē. Mūsu komanda uzvarēja Krievijas komandu, un līdz ar to Latvijas sieviešu komanda iekļuva starp pasaules 16 spēcīgākajām komandām. Mūsu komandas sastāvs -    Anastasija Sevastova, Aļona Ostapenko, Diāna Marcinkeviča, Daniela Vismane un komandas kapteinis -  Andis Juška.
Novēlam mūsu komandai veiksmi nākošajā gadā, kad jau februārī  Rīgā tiks uzņemta Slovākijas izlase.


Par mūža ieguldījumu tenisā – Mārīte Miķelsone
Latvijas tenisa savienībā Mārīte uzsāka strādāt līdz ar tenisa centra „Lielupe” halles celtniecības pabeigšanai, kur ilgus gadus desmitus strādājot aktīvi atbalstīja Latvijas tenisu, organizējot Latvijas čempionātus tenisā visās vecuma grupās, kā arī  vienmēr sniegusi nozīmīgu atbalstu starptautisko turnīru organižšanā.


Baltijas kausa noslēdzošā posma ratiņtenisā labāko apbalvošana
Svētku vakarā par tradīciju ir kļuvusi Baltijas kausa noslēdzošā posma ratiņtenisā labāko apbalvošana, kuru sacensības tradicionāli notiek gada noslēguma pasākuma dienā. Baltijas kausu sievietēm jau ceturto gadu pēc kārtas  izcīnīja Latvijas sieviešu ratiņtenisa izlase.

Paldies atbalstītājiem
Tenisa savienības prezidents  Juris Savickis teica lielu paldies visiem sponsoriem un atbalstītājiem - Latvijas gāze, Gaso, Itera Latvija, Latvijas dzelceļš, Lattelecom, ACB, Velve, A/S SEB , VENDEN, Latvijas nafta, Viva Sport, Sportland, Ourea, Milzu.

Paldies visiem, kas piedalījas LTS 2018.gada noslēguma pasākumā. Jūs esat tie, kuriem tika veltīts šis pasākums un jūs esat tie, kas ar savu klātbūtni veidojāt šo notikumu tik krāšņu un neaizmirstamu!
Lai nākamā sezona ikvienam no Jums ir teicamu sportisko rezultātu bagāta!
Novēlam visiem priecīgus un baltus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu! 
Jūsu LTS.

Ziņu saraksts