20. janvāris 2019

Mediju akreditācija uz FED Cup 2019 Arēnā Rīga

Mediju akreditācija uz FED Cup 2019 Arēnā Rīga
MEDIJU AKREDITĀCIJAS ANKETA IESNIEDZAMA LĪDZ 2019. GADA 31. JANVĀRIM
 
LŪDZU, IZLASIET AKREDITĀCIJAS ANKETU UN IESNIEGŠANAS NOSACĪJUMUS. NEKOREKTI IESNIEGTA PIETEIKUMA ANKETA VAR RADĪT INFORMĀCIJAS APSTRĀDES AIZKAVĒŠANOS.
1. Lūdzu, aizpildiet mediju akreditācijas anketu, izmantojot Google formu: https://goo.gl/forms/dPnMFrGaTjZNjo2j2  
2. Visiem ārštata mediju pieteikumiem jāpievieno vēstule no mediju organizācijas, kuru jūs pārstāvat Fed Cup ietvaros. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atbalstītāju un tiešsaistes vietņu, kas nav ziņu mediji, pieteikumi netiks izskatīti akreditācijai.
3. ITF (International Tennis Federation) un LTS (Latvijas Tenisa savienība) ir tiesības apstiprināt vai noraidīt pieteikumu. Mediju akreditācijas anketas aizpildīšana un iesniegšana negarantē akreditāciju.    
4. Pieteikums bez pievienotā fotoattēla netiks izskatīts akreditācijai. 
5. Pieteikumu iesniedzēji saņems rakstisku atbildi e-pastā par akreditācijas pieprasījuma statusu pēc anketu iesniegšanas datuma. 
6. Mediju akreditācijas caurlaidei jāglabājas pie pieteikuma iesniedzēja un to nedrīkst nodot trešajai personai.
7. Oficiāls pasākuma nosaukums ir “Federācijas kausa (FED CUP) Pasaules II grupas 1. kārtas spēles”, un tas ir jāizmanto visās publikācijās, kas saistītas ar šo pasākumu.
8. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tikai ITF un LTS ir tiesības nodrošināt spēļu rezultātu tiešraidi visos Federācijas kausa mačos interneta vietnē www.fedcup.com.
 
 
KONTAKTINFORMĀCIJA MEDIJIEM
Latvijas Tenisa savienības sabiedrisko attiecību konsultante
Ksenija Mirošņika
+371 28327243
ksenija.mirosnika@ogilvy.lv 
Rīga, Latvija 
Ziņu saraksts