20. augusts 2018

Noslēdzies LR Jauniešu čempionāts 2018

Noslēdzies LR Jauniešu čempionāts 2018

Pagājušajā piektdienā, 17.augustā, veikmsīgi noslēdzies LR Jauniešu čempionāts, kas šogad pulcēja ap 200 jauno censoņu. Jaunieši sacenstās šādās vecuma grupās: U12, U14, U16, U18 gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs.

Vēlamies teikt lielu paldies visiem dalībniekiem, vecākiem, treneriem un visiem atbalstītājiem par šo piesātināto nedēļu, ceram, ka nākamgad pulcēsimies, ja ne lielākā pulkā, tad vismaz tik pat lielā!

Apsveicam visus čempionāta uzvarētājus, finālistus un dalībniekus!

U12 meitenes

Vienspēles:

1. Brutāne Elizabete

2. Markina Marina
3. Zariņa Sofija

Dubultspēles:
1. Brutāne/ Markina
2. Korolova/ Krancmane
3. Ozola/ Zeltiņa

U12 zēni

Vienspēles:
1. Gavrilonoks Nikita
2. Kazancevs Maksims 
3. Audriņš Stefans

Dubultspēles:
1. Gavrilonoks/ Kazancevs
2. Audriņš/ Priede
3. Harjuzovs/ Sotikovs

U14 meitenes

Vienspēles:
1. Ķīvīte Evelīna
2. Manovska Sindija
3. Nikolajeva Nikola

Dubultspēles:
1. Bļinova/ Šūpulniece
2. Vorslava/ Manovska
3. Sausverde/ Skābe

U14 zēni

Vienspēles:
1. Filipenko Ruslans
2. Rolis Dāvis
3. Dambiņš Gustavs

Dubultspēles:
1. Tens/ Kupfers
2. Tauriņš/ Rancāns
3. Špaks/ Šulcs

U16 jaunietes

Vienspēles:
1. Daļecka Dārta
2. Vindiga Alise
3. Rutlauka Sabīne

Dubultspēles:
1. Daļecka/ Šagejeva
2. Rutlauka/ Vēvere
3. Vindiga/ Kļavinska

U16 jaunieši

Vienspēles:
1. Galkins Nikolajs
2. Alksnis Dāvis
3. Feldmanis Kristiāns

Dubultspēles:
1. Filipenko/ Galkins
2. Alksnis/ Feldmanis
3. Auniņš/ Vēberis

U18 jaunietes

Vienspēles:
1. Poļiščuka Stefānija 
2. Špaka Patrīcija
3. Ignatjeva Margarita

Dubultspēles:
1. Poļiščuka/ Ignatjeva
2. Lisovska/ Jakovļeva
3. Kovaļauska/ Gavronska

U18 jaunieši

Vienspēles:
1. Grodskis Renārs
2. Savickis Andris
3. Čapkevičs Valters

Dubutspēles:
1. Grodkis/ Ulmanis
2. Mihejevs/ Vrobļevskis
3. Savickis/ Trifanovs

Ar visiem rezultātiem varat iepazīties ŠEIT.

Latvijas tenisa čempionāta jauniešiem ģenerālsponsors ir King’s College, Birtu skola Latvijā. 
Sponsori: A.C.B., Ceļu Pārvalde, Itera Latvija, Latvijas Gāze, SEB. 
Atbalstītāji: Rīgas Satiksmes sporta klubs, Valsts sportam, Latvijas Olimpiskā komiteja, Wilson, Sportland, LSFP, Riga Islande Hotel, VENDEN, Nike.





Ziņu saraksts