20. oktobris 2017

Noslēdzies starptautiskais turnīrs Ādaži Open 2017 ar Daniila Snaidera uzvaru vienspēlēs!

Noslēdzies starptautiskais turnīrs Ādaži Open 2017 ar Daniila Snaidera uzvaru vienspēlēs

Jau trešo gadu pēc kārtas Ādažu tenisa centrā no 16.-20.oktobrim norisinājās starptautiskais tenisa turnīrs U14 “Ādaži Open 2017” (Grade 3). Turnīrā kopumā startēja 71 zēns un 77 meitenes, par ko liecina arī atzīme, ka šogad izdevies aizpildīt turnīra tabulas par 93%!

Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad Latvijas spēlētājam ne vien izdevās aizcīnīties līdz finālam, bet arī sarūpēt tajā uzvaru - ar rezultātu 6-4 6-4 Mūsu Daniils Snaiders uzveica nīderlandieti Bastiaan Weststrate, apsveicam Daniilu! Edvards Teodors Liepiņš diemžēl pusfinālā piekapās šim pašam nīderlandietim ar 1-6 3-6. 

Edvards Teodors Liepiņš pārī ar igaunieti Marten Murrand piedzīvoja zaudējumu arī dubultspēļu finālā, piekāpjoties nīderlandiešu duetam - Daan Van Dijk; Bastiaan Weststrate ar 2-6 1-6.

Meitenēm šogad vistālāk aizcīnījās Amēlija Šūpulniece, iekļūstoto cetrurtdaļfinālā un piekāpjoties 2-6 4-6 baltkrievietei Evialina Laskevich.

Kopumā pamatturnīrā No Latvijas startēja 9 puiši un 8 meitenes.  

 

Apsveicam visus dalībniekus un novēlam veiksmi arī turpmākajos turnīros!

 

 

LTS saka lielu paldies turnīra organizatoriem par ieguldīto darbu, visiem LTS atbalstītājiem: “SEB” banka, “LDZ Cargo”, “Latvijas Gāze”, “Itera Latvija”, “VENDEN”, “Wilson”, “Sportland”, "Zemgales olimpiskais centrs", kā arī MILZU! par sagādātajām piemiņas balvām turnīra dalībniekiem! 

Ziņu saraksts