27. aprīlis 2018

Pieteikšanās uz LKKČ 35+ vīriešiem pagarināta līdz 6.maijam

Pieteikšanās uz LKKČ 35 vīriešiem pagarināta līdz 6maijam

Pieteikšanās 35+ vīriešu komandām uz Latvijas klubu komandu čempionāta 2018.gada sezonu tiek pagarināta līdz nākamajai svētdienai, 6.maijam. 

Lūgums komandu kapteiņiem vai kluba administratoriem pārbaudīt, vai iepriekš pieteiktās komandas ir saglabājušās sistēmā, jo tehnisku iemeslu dēļ, līdz 27.aprīlim pieteiktās komandas varēja tikt nesaglabātas sistēmā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

35+ vīriešu komandas kā iepriekš arī šogad jāpiesaka elektroniski līdz 6.maijam katra kluba administratoram LTS sistēmā, ieejot savā profilā sadaļā "Pieteikt LKKČ". Lūdzam Jūs iepazīties ar Nolikumu: http://sacensibas.lts.lv/files/kkc2018/Nolikums_KKC_2018_35.pdf

Ja klubs uz pieteikšanās brīdi nebūs nomaksājis ikgadējo klubu biedru naudu par 2018.gadu, klubam nebūs iespējams pieteikt nevienu komandu. Ja ir radušās aizķeršanās ar biedru naudas apmaksu un tā tiks nomaksāta pēc dotā datuma, lūgums maksājuma uzdevumu nosūtīt uz e-pastu: tenisadati@lts.lv, lai varam aktivizēt klubu pēc iespējas ātrāk un Jūs varētu pieteikt komandas. Tas pats attiecas uz spēlētājiem - tie, kuri nebūs norādījuši Jūsu kluba piederību savā profilā vai apmaksājuši licenci par 2018.gadu, nerādīsies Jūsu izvēlnē, kad komplektēsiet komandu, tāpēc lūgums pārbaudīt šīs lietas.

Ziņu saraksts