4. oktobris 2018

SEB Future Tennis Cup 2018 turnīrs Igaunijā

SEB Future Tennis Cup 2018 turnīrs Igaunijā

Šī gada 6. un 7.oktobrī Tallinā norisināsies tenisa turnīrs “SEB Future Tennis Cup”, kurā piedalīsies labākie jaunie tenisa spēlētāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas U-9, U-11 un U-13 vecuma grupās.

Turnīrs aizsācies pirms sešiem gadiem, kad visu trīs Baltijas valstu tenisa savienības un SEB banka vienojās par kopīgām jauno tenisistu sacensībām. Katru gadu sacensības norisinās kādā no trīs Baltijas valstīm. Turnīrs tika aizsākts 2013. gadā Lietuvā, cīņām notiekot starp tenisa klubiem, taču nākamos gadus sacensības notika starp labākajiem jaunajiem tenisa spēlētājiem. Latvijā aizvdīti jau divi no šiem turnīriem -  2014. un 2017.gadā.

Turnīrā startē divas meitenes un divi zēni no katras valsts vecuma grupā U-9, U-11 un U-13. Katra valstu cīņa sastāvēs no zēnu un meiteņu vienspēlēm, kā arī dubultspēlēm. Kopā tiks spēlēti 64 mači, bet uzvarētāji tiks noskaidroti, saskaitot kopā visas uzvarētās/zaudētās spēles visās vecuma grupās.

Latvijas komandu turnīrā U-9 vecuma grupā pārstāvēs: Ēriks Mašals, Martins Mašals, Elizabete Marta Hamitova, Anna Azarova; U-11 vecuma grupā – Elizabete Brutāne, Polīna Koroļova, Eduards Karpovs, Aleksandrs Sotikovs; U13 vecuma grupā – Dāvis Rolis, Daniels Tens, Patrīcija Ungure-Rogozoveca, Enija Paula Aploka.

Treneri: Irina Kuzmina-Rimša, Alise Vaidere, Deniss Pavlovs

Ar turnīra norisi iespējams iepazīties šeit.

Ziņu saraksts