1. marts 2019

Tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz Federāciju kausa spēlēm Latvija – Vācija

Tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz Federāciju kausa spēlēm Latvija  Vācija

Piektdien, 1. martā plkst. 10:00 tiek uzsākta biļešu tirdzniecība uz Federāciju kausa Pasaules grupas “play-off” spēlēm, kurās Latvijas sieviešu izlase sastāvā ar pašmāju tenisa zvaigznēm Aļonu Ostapenko un Anastasiju Sevastovu sacentīsies ar Vācijas izlasi. 

Kā ziņots iepriekš, Latvijas izlase izcīnīja vēsturisku panākumu Pasaules II grupas 1. kārtas spēlēs pret Slovākiju, garantējot vietu pārspēlēs par iekļūšanu Pasaules I grupā. Latvijas izlases sastāvs spēlēs pret Vāciju paliek nemainīgs – pašmāju vadošās tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, kā arī Diāna Marcinkēviča, Daniela Vismane un Patrīcija Špaka. Latvijas izlases kapteiņa amatu turpinās ieņemt Adrians Žguns. Savukārt, Vācijas izlases sastāvs vēl nav zināms. Šī turnīra uzvarētāju komanda nodrošinās vietu Pasaules pirmajā grupā, bet zaudētāja nākamsezon spēlēs Pasaules otrajā grupā.

Biļetes uz Latvijas un Vācijas spēlēm ir iespējams iegādāties visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī interneta vietnē  www.bilesuserviss.lv

Līdzjutējiem līdz š.g. 1. aprīlim būs iespējams iegādāties tikai biļetes uz abām spēļu dienām. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām biļetes uz abām spēļu dienām būs pieejamas ar papildus atlaidi ļaujot ietaupīt līdz pat 44% atkarība no cenu kategorijas.  

Biļetes uz atsevišķām spēļu dienām būs pieejamas no š.g. 1. aprīļa.


Informāciju sagatavoja Latvijas Tenisa savienība 
media@lts.lv

Ziņu saraksts