11. janvāris 2018

Piedalies LTAL 2018 I.posmā un varbūt tieši Tu būsi laimīgais, kurš dosies uz US Open 2018!

Piedalies LTAL 2018 Iposmā un varbūt tieši Tu būsi laimīgais kurš dosies uz US Open 2018

                                                            

Pavisam drīz savu 6. sezonu sāks Latvijas tenisa amatieru līga (LTAL). Arī šogad tenisa amatieriem, aizvadot vienu sacensības spēli nedēļā, būs iespēja krāt reitinga punktus, mērojoties spēkiem ar dažādiem pretiniekiem, pēc spēka dažādās līgās“A, B, C, D”.

2018. gada jaunums - pievienota jauna spēlētāju kategorija “45+”, kas paredzēta tenisa senioriem pēc 45 gadu vecuma, lai arī viņiem ir iespēja aizvadīt līdzīgas spēles ar sava vecuma un spēles līmeņa spēlētājiem.

Līdzīgi, kā vīriem (A,B,C,D) arī sieviešu turnīros  šogad dalījums A un B līgās ir ar mērķi aizvadīt aizvien līdzīgākas spēles, ar sev līdzīga līmeņa spēlētājām, kā arī motivējošā rotācijas iespēja starp līgām, kad B līgas uzvarētāja automātiski kvalificējas A līgas spēlēm nākamajā posmā. Arī Sieviešu fināli šogad tiks filmēti un aizvadīti organizēti svētdienu vakaros. Tos tiesās paaugstinājuma tiesneši, pierakstot arī spēlētājas individuālo statistiku.

LTAL rīkotie turnīri:

  • LTAL “45+”
  • LTAL “A”                          (Augstākā līga)
  • LTAL “B”                          (2. spēcīgākā)
  • LTAL “C”                          (3. spēcīgākā)
  • LTAL “D”                          (4. spēcīgākā)
  • LTAL  Sievietes“A”           (Augstākā līga)
  • LTAL  Sievietes“B”           (2. spēcīgākā)
  • LTAL “Grand Slam”          (5 setu spēle līdz uzvarai 3 setos)
  • LTAL “Pāvilostas kauss”   (brīvdienu turnīrs augustā)

Vairāk par Latvijas tenisa amatieru līgu lasi šeit (links uz LTS sadaļu Amatieru teniss) vai izzini www.ltal.lv.

Arī šogad LTAL saviem spēlētājiem ir sagadājis īpašu loteriju. 25. februārī LTAL 2018 I. posma fināla norises vietā, sadarbībā ar Jēkaba Ceļojumi www.jekaba.lv, tiks izlozēts viens apmaksāts brauciens uz US Open 2018 (27.08.2018.-03.09.2018). Braucienā ietilpst avio biļetes Rīga-Helsinki-Ņujorka-Helsinki-Rīga, lidostas transfēri un uzturēšanā  3 zvaigžņu viesnīcā ar brokastīm (divvietīgā numurā).

Piedalies LTAL 2018 I. posmā un varbūt tieši tu būsi laimīgais izlozes veiksminieks, kurš varēs būt liecinieks mūsu labāko tenisistu startiem, laimējot ceļazīmi, uz ASV atklāto tenisa čempionātu.

 

Nenokavē, piesakies LTAL 2018 sacensībām līdz 16.01.2018. (http://www.ltal.lv/lv/user/user_signups)!!! 

Ziņu saraksts