02.07.2021

90. Latvijas Republikas pieaugušo čempionāts no 2.-7.augustam Lielupes kortos

90. Latvijas Republikas pieaugušo čempionāts no 2.-7.augustam Lielupes kortos

Šis gads Latvijas Republikas čempionātam īpašs - tas tiks aizvadīts jau 90.reizi! Čempionāta kvalifikācija - 2.augusts, pamatturnīrs no 3.-7.augustam Tenisa centra "Lielupes" kortos.

Latvijas Republikas čempionāts pirmo reizi tika organizēts tālajā 1923.gadā un šogad tas svinēs savu jubileju - 90.reizi, kā tas tiek organizēts. Pagājušajā gadā Latvijas Republikas čempionātā vienspēlēs triumfēja liepājniece Patrīcija Špaka, kura arī šogad pārstāvēja Latvijas sieviešu izlasi Billie Jean King cup, kas norisinājās aprīlī tenisa centrā "Lielupe", savukārt vīriešu konkurencē spēcīgāks izrādījās jaunais sportists Gustavs Dambiņš, kurš iegāja Latvijas tenisa vēsturē kā jaunākais Latvijas Republikas čempionāta uzvarētājs - uz to brīdi viņam tikko bija palikuši 15 gadi, un, kā tenisists pats minēja, tā esot bijusi labākā dāvana pašam sev.

Dubultspelēs pārāki izrādijās P. Špaka/ E.Tomase; G.Dambiņš/ D.Jukša un S.Rutlauka/ M.Tions.

Balvu fonds vienspēlēm: 1.v. – EUR 1000; 2.v. – EUR 600; 3./4.v. – EUR 350; 5./8.v. – EUR 150; gandarījuma turnīra uzvarētājs – EUR 100.

Piesaki savu dalību čempionātā caur savu profilu www.lts.lv., sīkāka informācija par čempionātu atrodama turnīra Nolikumā, links uz sacensībām: https://lts.lv/sacensibas/1415/content-rules

Reģistrācija turnīram tagad notiek caur sadaļu Rezultāti.
Kad esat iegājis savā profilā, augšā pa vidu jāizvēlas sadaļu Sacensības — Labajā malā pēdējā kolonna Rezultāti (Skatīt) --Rezultāti -- Izvēlēties grupu -- kreisajā malā ir sarkana poga - Reģistrēties turnīram. Par licenci līdz augustam NAV JĀMAKSĀ!

Uz tikšanos  Lielupes kortos!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: