13.12.2021

Aizkrauklē norisinājās divi ITF WORLD TENNIS TOUR JUNIORS tūres turnīri pēc kārtas

Apskatīt foto galeriju: ITF U18 Aizkraukle International 11.12.2021.
Aizkrauklē norisinājās divi ITF WORLD TENNIS TOUR JUNIORS tūres turnīri pēc kārtas

No š.g. 27.novembra divu nedēļu garumā Aizkrauklē, VILAR tenisa klubā norisinājās starptautiskie ITF WORLD TENNIS TOUR JUNIORS tūres turnīri Aizkraukle Cup un Aizkraukle International jauniešiem, kas pulcēja spēlētājus no vairāk kā 20 pasaules valstīm. 

Tā kā abi šie bija ITF 3.kategorijas turnīri, spēlētāju sastāvs, kas startēja, bija salīdzinoši spēcīgs, kas deva iespēju Latvijas spēlētājiem pārbaudīt savus spēkus un iespējas šajā līmenī, neizbraucot no valsts.

Aizkraukle Cup turnīra laurus vienspēlēs plūca Matic Kriznik no Slovēnijas un poliete Weronika Ewald, savukārt dubultspēlēs stiprāki izrādījās puiši no Lielbritānijas - KyleHughes/ PhoenixWeir un meitenes no Lietuvas: Klaudija Bubelyte/ Patricija Paukstyte.  

Otrās nedēļas turnīrā Aizkraukle International, kas sākās 4.decembrī, līdz ceturtdaļfinālam izdevās aizcīnīties pašmāju spēlētājam Danielam Tenam, kas ar rezultātu 6-3 3-6 3-6 piekāpās Tomasz Berkieta no Polijas, 1.vietu vienspēlēs izcīnīja Mikalai Bankou no Baltkrievijas. Dubultspēļu finālā cīņa starp diviem pāriem no Čehijas, kur stiprāki izrādījās Filip Apltauer/ Jakub Filip.

Meiteņu konkurencē turnīra titulu vienspēlēs izcīnīja Lietuvas spēlētāja Klaudija Bubelyte, savukārt dubultspēlēs šoreiz stiprāks bija duets no Polijas - Weronika Ewald/ Magdalena Swierczynska.

Apsveicam gan spēlētājus, gan organizatorus ar veiksmīgi aizvadītajiem starptautiskajiem jauniešu turnīriem Aizkrauklē!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: