04.10.2021

Aizkrauklē tika aizvadīts vēsturē pirmais starptautiskais turnīrs jauniešiem

Aizkrauklē tika aizvadīts vēsturē pirmais starptautiskais turnīrs jauniešiem

 

Aizkraukle ir kļuvusi par 9. pilsētu Latvijā, kurā tiek organizētas starptautiskā līmeņa sacensības tenisā junioriem. World Tennis Tour -  tā ir starptautiskās tenisa federācijas junioru tūre, kurā startē spēlētāji vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

No š.g. 25.septembra līdz 2.oktobrim Aizkrauklē, VILAR tenisa klubā norisinājās pirmais starptautiskais tenisa turnīrs jauniešiem, kas pulcēja spēlētājus no 14 pasaules valstīm. Latvijas spēlētāji gan meiteņu, gan zēnu konkurencē aizvadīja ļoti veiksmīgu turnīru, sasniedzot finālus vienspēlēs: Daniels Tens finālā ar rezultātu 2-6 2-6 zaudēja Markusam Molderam no Igaunijas, savukārt meiteņu finālā Madara Markēviča, kura uzsāka turnīru ar kvalifikāciju, ar rezultātu 2-6 6-3 1-6 piekāpās Sofijai Mihailets no Ukrainas. Dubultspēļu turnīra finālā Enijai Paulai Aplokai kopā ar Sonju Kovalenko no Ukrainas ar rezultātu 1-6 3-6. diemžēl nācās piekāpties duetam no Igaunijas - Brit Martin un Laura Rahnel. Savukārt zēnu dubultspēļu turnīra finālā Latvijas spēlētājs Dāvids Špaks kopā ar igaunieti Markusu Molderu apspēlēja Latvijas-Lietuvas pāri Danielu Tenu un Dominiku Stonkusu ar rezultātu 6-4 6-4.

Apsveicam gan spēlētājus, gan organizatorus ar veiksmīgi aizvadīto vēsturē pirmo starptautisko jauniešu turnīru Aizkrauklē!

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: