07.02.2020

Aizvadīta FED Cup oficiālā izloze

Aizvadīta FED Cup oficiālā izloze

Starptautiskā tenisa federācija (ITF) vakar aizvadīja izlozi visiem astoņiem kvalifikācijas kārtas dueļiem, kas norisināsies no 7.-8.februārim.

Mūsu valstsvienība spēkosies ar Amerikas Savienoto Valstu izlasi, kur tiks aizvadītas 5 spēles. Piektdienā  notiks divas vienspēles, kur uzņēmējkomandas spēlētāja Nr.1 spēlēs ar viesu komandas spēlētāju Nr.2, savukārt sestdien tiek aizvadītas vēl divas pretējas vienspēles un viena dubultspēle.

Izlozes rezultāti:

ASV pret LATVIJU

Vieta: Angel of the Winds arēna, Evereta, ASV (segums - hards, halle-slēgta)

Sofia Kenin (USA) pret Anastasija Sevastova (LAT)

Serena Williams (USA) pret Jeļena Ostapenko (LAT)

Sofia Kenin (USA) pret Jeļena Ostapenko (LAT)

Serena Williams (USA) pret Anastasija Sevastova (LAT)

Bethanie Mattek-Sands/Alison Riske (USA) pret Jeļena Ostapenko/Anastasija Sevastova (LAT)

 

Latvijas izlases spēļu tiešraides būs skatāmas kanālā Best4Sport TV. Pirmās dienas spēļu sākums ir no plkst. 5:30 (8. februāris), otrās dienas spēļu sākums ir naktī no sestdienas uz svētdienu no plkst. 1:30 (9. februāris).

Kopumā 16 komandas šajā nedēļas nogalē cīnīsies par vietu Fed Cup by BNP Paribas Finālā, kas norsināsies Budapeštā, Ungārijā no 14.-19.aprīlim. Šāds formāts tiek aizvadīts pirmo gadu. 

Tās astoņas komandas, ka uzvarēs, pievienosies 2019.gada čempionei Francijai, finālistei Austrālijai, "īpašo ielūgumu" jeb Wild Card ieguvušajai Čehijai un rīkotājvalstij Ungārijai. 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: