15.09.2022
Aizvadīta oficiālā Deivisa kausa izloze

Šodien, 15.spetembrī, tenisa centrā “Lielupe”, tik aizvadīta Deivisa kausa pasaules II grupas spēļu Latvija - Dominikānas Republika oficiālā izloze.
Izlozē noskaidrojies, ka Latvijas un Dominikānas Republikas duelis sāksies ar Roberta Štrombaha maču pret Pīteru Bertrānu.
Latvijas izlases otrais numurs Štrombahs (ATP 561.) pirmajā vienspēļu mačā spēkosies ar Bertrānu (ATP 552.), otrajā vienspēlē Kārlis Ozoliņš piektdien spēlēs ar pretinieku pirmo numuru Niku Hārdu (ATP 259.).
Savukārt Ernests Gulbis (ATP 297.) laukuma plāno doties sestdien, kad dubultspēlē kopā ar Miķeli Lībieti (dubultspēļu ATP 1388.) stāsies pretī Viktoram Estrejam Burgosam, kurš rangā nav atrodams, bet savulaik sasniedza 43.pozīciju, un pretinieku izlases kapteinim ir Huanam Berrido-Fernandesam.
Ja būs nepieciešams, tad sestdien vienspēlēs Štrombahs spēlēs ar Hardu, bet Ozoliņš - ar Bertrānu.
Latvijas un Dominikānas Republikas cīnās Deivisa kausa Pasaules otrajā grupā.
Dominikānas Republika pasaules rangā atrodas 53.vietā, kamēr Latvija ir par četrām pozīcijām zemāk - 57.vietā.
Biļetes uz Deivisa kausa spēlēm iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē "aula.lv". Spēlēm nav plānota televīzijas tiešraide.
Pirmās grupas zaudētājas un otrās grupas uzvarētājas cīnīsies pirmās grupas "play-off" turnīrā, bet otrās grupas zaudētājas "play-off" spēlēs tiksies ar labākajām izlasēm trešās grupas reģionālajos turnīros.
Kategorija: Ziņas
Dalīties: