30.04.2020

Anastasija Sevastova nominēta Federāciju kausa "Heart Award" balvai

Anastasija Sevastova nominēta Fed Cup Heart Award balvai, balstoties uz izcilo sniegumu Fed Cup kvalifikācijā šī gada Februārī, kur mūsu komanda sīvā cīņā ar kopējo rezultātu 2:3 piekapās titulētajai ASV komandai.

Anastasija šī gada februārī ASV pilsētā Everetā paveica to, ko nevienai nebija izdevies 14 gadu laikā - pirmo reizi Fed Cup vēsturē Serēna Vilijamsa (Serena Williams), 23-kārtēja Grand Slam čempione, izcīnīja zaudējumu vienspēlēs! Pārrakstīt vēsturi izdevās tieši mūsu Anastasijai Sevastovai, kura aizraujošā spēlē pārspēja Serēnu, kas neapšaubāmi  ir uzmanības un atzinumu vērts panākums, spēcīgs pieteikums uz uzvaru šajā nominācijā!

Kopā ar Anastasiju ir nominētas vēl trīs teninistes no Fed Cup Februāra kvalifikācijas turnīriem: Leylah Annie Fernandez, Carla Suarez Navarro, Aliaksandra Sasnovich, un tām pievienosies vēl spēlētājas, kas nominētas no reģionālajām grupām.

Fed Cup Heart Award jau 11-to gadu vēlas īpaši izcelt spēltētājus, kas ar apņēmību, drosmi un izteiktu komandas garu, saliedētību pārstāv savu valsti šajā turnīrā. Katrs uzvarētājs saņems naudas balvu, kura, pēc uzvarētāja ieskatiem, tiks ziedota konkrētai labdarības iestādei/projektam. 

Balsošana notiek tiešsaitē no 1.maija līdz 11.maijam. Vairāk informācijas par Fed Cup Heart Award fedcup.com

Kategorija: Ziņas
Dalīties: