17.08.2020

Ar Latvijas Republikas čempionātu jauniešiem noslēdzies šī gada čempionātu cikls

Apskatīt foto galeriju: Latvijas Republikas jauniešu čempionāts -apbalvošana
Ar Latvijas Republikas čempionātu jauniešiem noslēdzies šī gada čempionātu cikls

 

No 9.-15.augustam Tenisa centrā "Lielupe", Jūrmalā, norisinājās ikgadējais Latvijas Republikas čempionāts tenisā jauniešiem, kas šogad pulcēja 219 spēlētājus no vairāk kā 10 Latvijas pilsētām un 29 dažādiem klubiem. Latvijas čempionāts norsinājās sekojošās vecuma grupās: U12, U14, U16 un U18, sacenšoties vienspēlēs un dubultspēlēs. Kopumā čempionātā tika aizvadītas 315 spēles, no tām 242 vienspēles un 73 dubutspēles - paldies visiem dalībniekiem par sniegumu un izturību visas nedēļas garumā!

2020.gada Latvijas Republikas jauniešu čempionāta rezultāti:

U12 vecuma grupas vienspēlēs:

Meitenes
1.vieta - Adelina Lačinova (Tenisa sporta skola OPEN)
2.vieta - Odeta Panasa (Tennis Pro Academy)
3.vieta - Marija Lauva (Liepājas TSS)

Zēni
1.vieta - Rihards Neimanis (Mārupe TS)
2.vieta - Ričards Dzirkals (Ādaži TC)
3.vieta - Armands Aire (ACB/VL Tenisa Skola)

U12 vecuma grupas dubultspēlēs:

Meitenes
1.vieta - Odeta Panasa/Marija Lauva
2.vieta - Adelina Lačinova/Kamilla Černousova
3.vieta - Olesja Demčenkova/Anna Azarova

Zēni
1.vieta - Armands Aire/Bogdans Kozlovs
2.vieta - Ričards Dzirkals/Rihards Neimanis
3.vieta - Ēriks Valeinis/Ralfs Upenieks

U14 vecuma grupas vienspēlēs:

Meitenes
1.vieta - Beatrise Zeltiņa
2.vieta - Madara Markeviča (Centrālais tenisa klubs)
3.vieta - Polina Koroļova (Teniss Rīgā Biedrība)

Zēni
1.vieta - Maksims Kazancevs (Teniss Rīgā Biedrība)
2.vieta - Artūrs Žagars (Event Lab)
3.vieta - Daņila Folkheims (Tennis Pro academy)

U14 vecuma grupas dubultspēlēs:

Meitenes
1.vieta - Beatrise Zeltiņa/Laura Spārniņa
2.vieta - Madara Markeviča/Polina Koroļova
3.vieta - Paula Bergmane/Silvija Čapkeviča

Zēni
1.vieta - Artūrs Žagars/Maksims Kazancevs
2.vieta - Aleksandrs Sotikovs/Mārtiņš Rubezis
3.vieta - Matīss Ulmanis/Georgijs Harjuzovs

U16 vecuma grupas vienspēlēs:

Jaunietes
1.vieta - Sofija Zariņa (Mārupes TS)
2.vieta - Aleksa Černova (Tenisa sporta skola OPEN)
3.vieta - Nikola Nikolajeva (Teniss Rīgā Biedrība)

Jaunieši
1.vieta - Dāvids Špaks (Liepājas TSS)
2.vieta - Stefans Audriņš (Zauers TK)
3.vieta - Artjoms Afanasjevs (Orange Tennis Group)

U16 vecuma grupas dubultspēlēs:

Jaunietes
1.vieta - Angelina Bļinova/Amēlija Šūpulniece
2.vieta - Evelīna Ķīvīte/Dārta Vorslava
3.vieta - Nikola Nikolajeva/Aleksa Černova

Jaunieši
1.vieta - Stefans Audriņš/Artjoms Afanasjevs
2.vieta - Kristaps Tauriņš/Pavels Petrovs
3.vieta - Didzis Vārna/Edmunds Adamsons

U18 vecuma grupas vienspēlēs:

Jaunietes
1.vieta - Sabīne Rutlauka (Vārpu Tenisa Klubs)
2.vieta - Elizabete Kļavinska (Mārupes TS)
3.vieta - Dārta Daļecka (ACB/VL Tenisa Skola)

Jaunieši
1.vieta - Daniils Šnaiders (ACB/VL Tenisa Skola)
2.vieta - Reinis Kupfers ( ACB/VL Tenisa Skola)
3.vieta - Daniels Tens (ACB/VL Tenisa Skola)

U18 vecuma grupas dubultspēlēs:

Jaunietes
1.vieta - Sabīne Rutlauka/Terēze Vēvere
2.vieta - Alise Vindiga/Elizabete Kļavinska
3.vieta - Dārta Daļecka/Elizabete Brutāne

Jaunieši
1.vieta - Dāvids Špaks/Dāvis Rolis
2.vieta - Dāvis Alksnis/Krišjānis Šulcs
3.vieta - Edvards Šnepsts/Renards Skutels

Apsveicam čempionus!!! 

Visi rezultāti pieejami www.lts.lv.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: