07.09.2020

Ar Latvijas triumfu noslēdzās TE U14 starptautiskais turnīrs “Zemgale Open”

Apskatīt foto galeriju: TE14 Zemgale Open 2020
Ar Latvijas triumfu noslēdzās TE U14 starptautiskais turnīrs “Zemgale Open”

 

No 31.augusta līdz 5.septembrim Zemgales Tenisa kluba kortos Jelgavā norisinājās starptautiskās Tennis Europe Junior Tour  3.kategorijas sacensības “Zemgale Open” U14 vecuma grupai. Turnīrā piedalījās 80 spēlētāji no 7 valstīm, Latviju pārstāvēja 48 spēlētāji.

Jelgavā šīs turnīrs tika organizēts pirmo gadu. Visu godalgoto vietu ieguvēji ir sportisti no Latvijas.

Zēnu konkurencē uzvaru vienspēlēs guva ar 2.numuru izliktais rīdzinieks Stefans Audriņš, kurš finālā ar 6-0 1-6 6-3 guva uzvaru pār spēlētāju no Cēsīm Artūru Žagaru. Savukārt zēnu dubultspēlēs uzvaras laurus Jelgavā plūca divi Igaunijas pāri Hugo Roberto Loit un Ron Torn, kuri finālā guva uzvaru ar 3-6 7-5 [10:8] pār brāļiem– Indrek Herman un Luukas Raudkivi.

Meiteņu konkurencē vienspēļu sacensībās triumfēja divas rīdzenieces  Madara Markeviča, kura finālā ar 6-4 6-2 guva uzvaru pār wild card ieguvēju Adelinu Lačinovu. Savukārt dubultspēlēs uzvaru sacensībās izcīnīja Latvijas un Lietuvas pārstāves Laura Ozola un Cechanaviciute Patricija, kuras finālā ar 7-6(7) 4-6 [10:4] pārspēja Latvijas un Lietuvas apvienoto pāri – Polinu Koroļovu un Egli Saulkauskaiti.

Sacensības atbalstīja SIA “Venden” un SIA”Mazmežotnes muiža”.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: