28.10.2020

Ar Stefana Audriņa dubulto uzvaru noslēdzies starptautiskais TE Ādaži Open turnīrs

Ar Stefana Audriņa dubulto uzvaru noslēdzies starptautiskais TE Ādaži Open turnīrs

 

Stefans Audriņš izcīnīja otro Tennis Europe vienspēļu titulu savā karjerā, un ir otrais no Latvijas spēlētājiem, kas uzvarējis Ādažu Open turnīru.

Ādaži Open sekmīgi norisinājās jau 6.reizi un ir tradīcijām bagāts turnīrs. Turnīrā piedalījās 73 spēlētāji no 6 valstīm.

Stefans Audriņš vienspēļu finālā ar rezultātu 6-4 6-2 apspēlēja Ilya Maltsevu no Krievijas, kā arī dubulstpēlēs guva uzvaru pārī ar savu vienspēļu pretinieku Ilya Maltsev pār Latvijas duetu Maksims Kazancevs / Artūrs Žagars ar rezultātu 6-0 6-3.

Meiteņu konkurencē viesnpēlēs pārāka bija lietuviete Laima Vladson, kas finālā aspēlēja mūsu Polinu Koroļovu ar 4-6 6-3 6-2. Dubutspēlēs pārākas izrādījās abas vienspēļu finālas spēlētājas Polina Korolova / Laima Vladson (LAT / LTU), aspēlējot Lauru Spārniņu / Beatrisi Zeltiņu (LAT) ar 6-3 6-4.

Apsveicam uzvarētājus!

Ādaži Open turnīra direktore Biruta Grīnberga: "Covid 19 ieviesa savas korekcijas, taču ievērojot visus ierobežojumus,paveicām lielu darbu! Visiem paldies! LTS lielus projektus nākotnē, visiem dalībniekiem veiksmīgus startus nākamajos turnīros! Paldies turnìra atbalstītājiem un visiem,kas piedalījās,lai turnīrs notiktu! Labu veselību visiem un uz sadarbību turpmāk, lai veicas!"

Kategorija: Ziņas
Dalīties: