18.12.2020

Billie Jean King Cup by BNP Paribas Play-off cīņas pārceltas uz 2021.gada aprīli

Billie Jean King Cup by BNP Paribas Play-off cīņas pārceltas uz 2021.gada aprīli

 

Starptautiskā tenisa federācija (ITF) nāca klajā ar paziņojumu, ka 2021.gada 5.-6.februārī plānotās izslēgšanas spēles Billie Jean King Cup by BNP Paribas (iepriekš Federāciju kauss) tiek pārceltas uz  16.-17.aprīli, jo esošo turnīru kalendāru tieši ietekmē Covid-19 pandēmija visā pasaulē. 

16 valstu komandas savus dueļus aizvadīs vienā nedēļā ar Billie Jean King Cup by BNP Paribas finālu, kurš norisināsies no 13.-18.aprīlim. Šādas starptautiskā kalendāra izmaiņas ir ieviestas, lai pēc iespējas palielinātu drošību pandēmijas laikā un ievērotu visus notiektos epidemioloģiskos ierobežojumus.

Atgādinām, ka mūsu valsts sieviešu izlasei bija jau šī gada aprīlī nozīmēta cīņa ar Indijas valstvienību, taču pandēmijas deļ tā tika atcelta. Latvijas valstvienība uzņems Indijas izlasi nākamā gada aprīlī Latvijā.

Astoņas izlēgšanas cīņas notiks starp sekojošam valstīm (izcelta uzņēmējvalsts):

Polija - Brazīlija

Lielbritānija - Meksika

Serbija - Kanāda

Latvija - Indija

Japāna - Ukraina

Rumānija - Itālija

Argentīna - Kazahstāna

Nīderlande - Ķīna

Billie Jean King Cup by BNP Paribas ir pasaules kauss tenisā sievietēm. Iepriekš zināms kā Fed Cup jeb Federāciju kauss, kas ir lielākais ikgadējais starptautiskais komandu turnīrs sportā sievietēm, kurā 2020.gadā piedalījās 116 valstu komandas. Šis turnīrs norisinās jau  57 gadus, aizsākot to 1963.gadā.

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: