01.04.2021

“BILLIE JEAN KING CUP” SPĒLES TIEŠRAIDĒ VARĒS VĒROT KANĀLĀ BEST4SPORT TV

“BILLIE JEAN KING CUP” SPĒLES TIEŠRAIDĒ VARĒS VĒROT KANĀLĀ  BEST4SPORT TV

 

Latvijas sieviešu tenisa izlases “Billie Jean King Cup by BNP Paribas” tenisa turnīra spēles pret Indijas izlasi 16. un 17. aprīlī tiešraidē varēs vērot TV kanālā “Best4SportTV”.

Sporta pārraides kanālā“Best4SportTV” var skatīties jaunajā Tet+ izklaides platformā, kā arī Helio iTV.

Jaunā Tet+ izklaides platforma, kas pakāpeniski aizvietos Shortcut lietotni, ir Baltijā pirmā pasaules līmeņa televīzijas, filmu un seriālu platforma. Tet+ ļauj katram skatītājam pašam izvēlēties savām interesēm un vajadzībām piemērotākos TV kanālus no vairāk kā 70 kanālu plašā piedāvājuma, kā arī tos apvienot ar filmu un seriālu straumēšanas pakalpojumu. Tāpat kā Shortcut, arī Tet+ joprojām saglabā atsevišķa filmu un seriālu abonementa izvēles iespēju, kā arī nodrošina atsevišķu jaunāko kino filmu nomu.

Latvijas izlases sastāvā būs Aļona Ostapenko, Anastasija Sevastova, Diāna Marcinkeviča, Daniela Vismane, Elza Tomase un Patrīcija Špaka, komandas kapteinis būs Andris Žguns.

Par “FedCup” iepriekš dēvētais tenisa turnīrs pērn tika pārsaukts par Billijas Džīnas Kingas kausa izcīņu (“Billie Jean King Cup by BNP Paribas”). Turnīrs pēc valstu pārstāvības ir lielākās ik gadu rīkotās sporta sacensības nacionālajām sieviešu komandām.

Bijusī ASV tenisiste Billija Džīna Kinga ir divpadsmitkārtēja “Grand Slam” turnīru uzvarētāja, kura ir izcīnījusi titulus Vimbldonas, ASV, Austrālijas un Francijas atklātajos čempionātos. Viņas rēķinā ir arī 16 uzvaras "Grand Slam" turnīros dubultspēlēs.

Kingu uzskata par līdztiesības cīnītāju tenisā, cenšoties panākt vienādas tiesības vīriešiem un sievietēm. Latvija – Indija “Billie Jean King Cup by BNP Paribas” tiešraide kanālā Best4Sport TV: 16.04.2021, piektdiena, plkst. 18:00 17.04.2021, sestdiena, plkst. 14:00.

 

Turnīra ģenerālsponsors: BNP Paribas

Komandas partneri: Velve, ACB

Pasākuma partneri: Gaso, Jūrmala, Latvijas gāze, Tet, Liepāja, Autobrava motors

Oficiālie piegādātāji: DK One, radio SWH, Venden

Valsts sadarbības partneris: Izglītības un zinātnes ministrija

Translācija: Best4Sport TV

 

 

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: