13.01.2016

Informācija tenisa treneriem un spēlētājiem

 

LTS ir pargājusi uz jaunu mājas lapu un sacensību - reitingu sistēmu. Cerams, ka tās lietošana Jums būs ērtāka un pārskatāmāka. Līdz ar šīm izmaiņām, nepieciešama Jūsu līdzdalība sistēmas pilnveidošanā. 

Lūdzam visus spēlētājus  ieiet savā profilā un norādīt savu tenisa klubu un treneri. Ja treneris šobrīd nerādās sarakstā, atzīmējiet "individuāli".  

Kas notiks, ja Jūs šīs darbības  neveiksiet - sacensībās, kurās jau esat pieteicies, nerādīsies klubs un nevarēsiet pieteikties citām sacensībām.

pat lūdzam visus sertificētos trenerus reģistrēties sistēmā kā treneriem, pretējā gadījumā Jūs nerādīsieties sistēmā kā treneris un spēlētāji Jūs nevarēs atzīmēt savā profilā.

Ja Jums nesanāk ieiet savā profilā ar savu esošo paroli, spiediet "Aizmirsu paroli", Jums uz e-pastu atnāks jaunā parole, tad ieiejot sistēmā to varēsiet nomainīt uz sev vēlamo.

Papildus informācija par reitingiem - Jūs savus iepriekšējos datus variet redzēt sadaļā arhīvs http://arhivs.lts.lv, uz priekšu reitingā tiks skaitītas sacensības no 1.janvāra un katru mēnesi no reitinga uz 31.12.2015 tiks atskaitīti nost procenti, kamēr tie sasniegs 0% - šis process notiks visa 2016.gada garumā. Tātad vienkāršiem vārdiem - reitings uz 31.12.2015 pakāpeniski samazināsies un skaitīsies klāt reitinga punkti no 01.01.2016.

Neskaidrību gadījumā lūdzu kontaktējieties ar LTS pa e-pastiem lts@lts.lv, office@lts.lv vai pa tālruņiem 26369338, 29191842

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: