23.12.2020

Izmaiņas LTS Kauss 2020.gada kopvērtējumā

Izmaiņas LTS Kauss 2020.gada kopvērtējumā

 

Sakarā ar esošo, ne tik vienkāršo epidemioloģisko situāciju valstī gan šī gada pavasarī, gan rudenī, ne visus LTS Kausa posmus ir izdevies izspēlēt. Ņemot vērā to, ka nav vēl īsti zināms, kad varēsim atsākt pilnvērtīgu sacensību aizvadīšanu, 15.decembrī tika sasaukta LTS Sacensību un ētikas komisijas sēde, lai lemtu par esošo situāciju un rastu risinājumu.

Pēc sēdes tika nolemts, ka:

1. LTS kausā jauniešiem netika izspēlēs Masters turnīrs, kurā piedalās labākie spēlētāji pēc kopvērtējuma. Tika nolemts, ka šis turnīrs ir jāizspēlē nākamā gada sākumā, tiklīdz tas tiks atļauts- precīzi datumi tiks precizēti.

2. LTS kausā pieaugušajiem netika izspēlēti 2 kausa posmi, tika nolemts 2020.gada kopvērtējumā ieskaitīt 3 no 4 posmu rezultātiem, kuri tika izspēlēti šogad.

3. LTS kausā senioriem netika izspēlēts 1 posms, tādēļ tika nolemts 2020.gada kopvērtējumā ieskaitīt 3 no 4 posmu rezultātiem, kuri tika izspēlēti šogad, kā arī neņemt vērā Latvijas Republikas čempionāta rezultātus, jo tie ir nesamērīgi pret pārējiem posmu rezultātiem un veidos nekorektu kopvērtējumu.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: