12.10.2020

Jelgavā noslēdzās ITF J5 starptautiskais turnīrs Jelgava Cup

Apskatīt foto galeriju: ITF U18 Jelgava Cup
Jelgavā noslēdzās ITF J5  starptautiskais turnīrs Jelgava Cup

No 5. līdz 9.oktobrim Jelgavas Tenisa kluba kortos norisinājās starptautiskais World Tennis Tour Juniors J5 sacensības “Jelgava Cup”. Turnīrā piedalījās 88 spēlētāji no 10 valstīm, Latviju pārstāvēja 43 spēlētāji.

Jelgavā šīs turnīrs tika organizēts pirmo gadu. Godalgotu vietu ieguvēji sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Zviedrijas, Šveices.

Zēnu konkurencē uzvaru vienspēlēs guva ar 4.numuru izliktais spēlētājs no Zviedrijas Arslanbek Temirhanov, kurš finālā ar 6-3 7-6(1)  guva uzvaru pār spēlētāju no Igaunijas  Markusu Molderu. Savukārt zēnu dubultspēlēs uzvaras laurus Jelgavā plūca Lietuviešu pāris Edas Butvilas un Igor Visnevskij, kuri finālā guva uzvaru ar 7-5 6-4 pār Šveices-Zviedrijas duetu– Nicolasu Kobeltu un Arslanbeku Temirhanovu.

Meiteņu konkurencē vienspēļu sacensībās triumfēja ar 5. Numuru izliktā spēlētāja no Krievijas  Anastasia Grechkina, kura finālā ar 6-1 6-2 guva uzvaru pār ar 4. numuru izlikto Igaunijas sportisti Carol Plakk. Savukārt dubultspēlēs uzvaru sacensībās izcīnīja Lietuviešu un Igaunijas pārstāves Uma Bakaityte un Anet Angelika Koskel, kuras finālā ar rezultātu 6-2 6-2 pārspēja Igaunijas pāri – Elizabeth Iila un Carol Plakk.

Sacensības atbalstīja Jelgavas Dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”, Jelgavas Tenisa klubs, SIA “Venden”.

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: