14.09.2020

Jelgavā noslēdzās TE16 starptautiskais turnīrs “Jelgava Open 2020”

Apskatīt foto galeriju: TE 16 Jelgava Open 2020
Jelgavā noslēdzās TE16 starptautiskais turnīrs “Jelgava Open 2020”

 

No 7. līdz 12.septembrim Zemgales Tenisa kluba kortos Jelgavā norisinājās starptautiskās Tennis Europe Junior Tour  2.kategorijas sacensības “Jelgava Open 2020” U16 vecuma grupai. Turnīrā piedalījās 70 spēlētāji no 6 valstīm, Latviju pārstāvēja 39 spēlētāji.

Jelgavā šīs turnīrs tika organizēts jau septīto gadu. Godalgotu vietu ieguvēji sportisti no Latvijas, Baltkrievijas un Lietuvas.

Zēnu konkurencē uzvaru vienspēlēs guva ar 1.numuru izliktais spēlētājs no Baltkrievijas Tikhon Fedorov, kurš finālā ar 6-2 6-2  guva uzvaru pār spēlētāju no Latvijas  Artjomu Afanasjevu. Savukārt zēnu dubultspēlēs uzvaras laurus Jelgavā plūca Baltkrievijas pāris Tikhon Fedorov un Alexi Khamrotau, kuri finālā guva uzvaru ar 4-6 6-1 [10-3] pār Latvijas duetu– Stefanu Audriņu un Dāvidu Špaku.

Meiteņu konkurencē vienspēļu sacensībās triumfēja Latvijas otrā rakete U14 grupā  Elizabete Brutāne, kura finālā ar 6-0 6-4 guva uzvaru pār Latvijas astoto raketi Polinu Koroļovu. Jāpiebilst, ka Elizabetei šis ir pirmais tituls TE16 vecuma grupā, papildinot savu titulu bilanci, kurā iepriekš bija jau divi U12 grupas titululi. Savukārt dubultspēlēs uzvaru sacensībās izcīnīja Latvijas un Baltkrievijas pārstāves Elizabete Brutāne un Polina Saulevich, kuras finālā ar 1-6 6-3 [10-8] pārspēja Latvijas un Lietuvas apvienoto pāri – Polinu Koroļovu un Anastasiju Adeikyte.

Apsveicam finālistus un uzvarētājus, kā arī liels paldies visiem dalībniekiem!

Sacensības atbalstīja Jelgavas Dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”, SIA “Venden” un SIA”Mazmežotnes muiža”.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: