30.06.2017

Lattelecom piedāvā lielisku iespēju vērot Wimbledon Lattelecom televīzijā un Shortcut

Jau no pirmdienas, 3. jūlija, Lattelecom televīzija ekskluzīvi retranslēs senāko un prestižāko tenisa turnīru pasaulē – Vimbldonas “Grand Slam”, nodrošinot iespēju skatītājiem vērot ne tikai visu Latvijas, bet arī citu pasaules tenisa zvaigžņu spēles. 


HD kvalitātes tenisa translācijas notiks Eurosport 2 kanālā, kas turnīra laikā tikai Lattelecom televīzijas vai lietotnes Shortcut klientiem Latvijā nodrošinās iespēju skatīties Vimbldonas sacensības. 

Ņemot vērā pieaugošo tenisa popularitāti Latvijā, Lattelecom nodrošinājis iespēju kanālu bez papildu maksas skatīties visiem Virszemes TV skatītājiem. Iepriekš šāda iespēja bija Virszemes TV Sporta pakas klientiem.

Sekot līdzi tenisa notikumiem varēs arī Lattelecom Interaktīvajā TV, kā arī filmu, seriālu un tiešraižu lietotnē Shortcut. Shortcut turklāt būs vienīgā tiešsaistes satura platforma, kas skatītājiem nodrošinās šo kanālu Latvijā.

Šogad Vimbldonas tenisa turnīrs būs īpaši aktuāls, jo tajā piedalīsies ne tikai abas TOP 20 pasaules spēlētājas no Latvijas Jeļena Ostapenko un Anastasija Sevastova, bet arī tenisists Ernests Gulbis. 

Vimbldonas turnīrs, kas notiek jau kopš 1877. gada, šogad norisināsies no 3. līdz 16. jūlijam. Tenisa pamatturnīrs katru dienu notiks no plkst.13.30 līdz 23.30. Izšķirošās spēles par turnīra uzvarētāja titulu sāksies 13. jūlijā, kad notiks dāmu pusfināls.  Vīriešiem cīņa par iekļūšanu finālā norisināsies dienu vēlāk, 14. jūlijā. 

Dāmu finālam varēs sekot līdzi 15. jūlijā no plkst.16.00, savukārt vīriešu cīņa par Vimbldonas čempiona titulu notiks 16. jūlijā no plkst.16.00. 

Ziņas avots: Lattelecom

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: