16.10.2020

Pieteikšanās Latvijas Klubu komandu čempionātam pagarināta līdz 6.novembrim

Pieteikšanās  Latvijas Klubu komandu čempionātam pagarināta līdz 6.novembrim

 

Saistībā ar 2020.gada 13.oktobrī valdībā pieņemtajiem grozījumiem noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas darbojas no 17.oktobra līdz 6.novembrim, pieteikšanās LKKČ tiek pagarināta līdz š.g.6.novembrim!

Latvijas Klubu komandu čempionāts (LKKČ) šogad norisināsies no 20.-22.novembrim Tenisa centrā "Lielupe", Jūrmalā.

Ņemot vērā šī gada neparasto situāciju un ierobežojumus, vasaras sezonā LKKČ diemžēl nenorisinājās arī 35+ vecuma grupas vīriešiem, taču vēloties rast iespēju visiem uzspēlēt rudens sezonā, tika pieņemts lēmums organizēt LKKČ šī gada novembrī visām vecuma grupām kopā.

Komandu piesaka no š.g. 1.oktobra līdz 6.novembrim, aizpildot elektroniski LTS noteiktu pieteikumu (klubu administratoriem, ielogojoties www.lts.lv profilā, sadaļā "Turnīri"-> LKKČ, kur pie attiecīgās grupas jāpiesaka vēlamie spēlētāji, kuri ir norādījuši šī kluba piederību savā profilā. Pieteiktos spēlētājus klubu administratoriem būs iespējams dzēst un mainīt vietām līdz 6.novembrim). Pēc komandu pieteikšanas, klubam tiks izrakstīts rēķins par DALĪBAS MAKSU, maksa par komandu – 125 eiro.

Spēļu formāts: visas komandas izspēlē 2 vienspēles un 1 dubultspēli.

Komandu sastāvs:

• Pieaugušo grupai un sieviešu komandām visās vecuma grupās – vismaz trīs spēlētāji un ne vairāk kā astoņi;

• Senioru vīriešu grupās – vismaz četri spēlētāji un ne vairāk kā astoņi.

Katrā kategorijā ir ne vairāk kā 8 komandas, izņēmums ir 35+ vīriešu vecuma grupa, kurā atkarībā no pieteikto komandu skaita (vairāk par 8), var tikt izveidota 1. līga. Piezīme Ja vienā vecuma grupā ir pieteiktas līdz 4 komandām – tiek izspēlēta tabula pēc “Round robin” principa, ja 5 līdz 8 komandas - tabula uz 8 ar diviem zaudējumiem.

Sīkāk par LKKČ varat uzzināt, izlasot NOLIKUMU, kurā ar dzeltenu ir izceltas būtiskākās izmaiņas.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: