21.07.2020

Latvijas Tenisa savienības jaunais ģenerālsekretārs- Konstantīns Zasjadko

Latvijas Tenisa savienības jaunais ģenerālsekretārs- Konstantīns Zasjadko

Par Latvijas Tenisa savienības  (LTS) ģenerālsekretāru valde ir apstiprinājusi tenisa sabiedrībai labi pazīstamo Konstantīnu Zasjadko.

Konstantīns Zasjadko jau kopš bērnības ir saistīts ar tenisu, gan kā tenisa spēlētājs, gan vēlāk arī kā Latvijas tenisa tiesnešu darba organizētājs. Konstantīns ir ieguvis atzinību, piedaloties starptautiski nozīmīgu tenisa sacensību organizēšanā un tiesāšanā.

Līdzšinējais LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks turpmāk pildīs Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāra pienākums.

Latvijas tenisa savienības prezidents Juris Savickis:

Esmu gandarīts, ka Latvijas tenisa ”lielā ģimene” ir izaudzinājusi krietnu darba darītāju, kurš ir devis jūtamu ieguldījumu Latvijas tenisa attīstībā. Es saku lielu paldies Kārlim Lejniekam par viņa paveikto Latvijas tenisa labā un novēlu panākums un labus darba rezultātus arī Latvijas Olimpiskās komitejas vadības sastāvā. Esmu pārliecināts, ka arī jaunais LTS ģenerālsekretārs Konstantīns Zasjadko veiksmīgi tiks galā ar uzticētajiem pienākumiem  un veicinās Latvijas tenisa turpmāku attīstību”.

Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks:

“Novēlu Konstantīnam veiksmi un panākumus, turpinot attīstīt tenisu Latvijā. Ticu, ka viņam viss izdosies un viņa darbs veicinās mūsu tenisistu panākumus, startējot gan individuāli, gan izlases līmenī.”

LTS ģenerālsekretārs Konstantīns Zasjadko:

” Es pateicos LTS prezidentam Jurim Savickim par man izrādīto uzticību. Es pielikšu visus savus spēkus un zināšanas, lai attaisnotu šo uzticību un, lai mans darbs dotu jūtamu ieguldījumu Latvijas tenisa attīstībā. Lai arī teniss ir individuāls sporta veids, tā panākumus lielā mērā kaldina komanda un strādāt komandā būs viens no manas darbības galvenajiem pamatprincipiem.”

Kategorija: Ziņas
Dalīties: