19.06.2022

Liepājā aizvadītas starptautiskās TE “Liepaja International” sacensības U14 vecuma grupai

Liepājā aizvadītas starptautiskās TE “Liepaja International” sacensības U14 vecuma grupai

No 11.līdz 17.jūnijam Liepājas Jūrmalas parka tenisa kortos norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības “Liepaja International” U14 vecuma grupai. 

Kopumā sacensībās piedalījās 73 jaunie tenisisti un tenisistes no dažādām Eiropas valstīm.

Zēnu vienspēlēs uzvaru guva Lenijs Petits (Lenny Petit) no Francijas, bet 2.vietā ierindojās ar 2.numuru izsētais Latvijas tenisists Rihards Neimanis no Mārupes.

Zēnu dubultspēlēs 1.vietu izcīnīja Kristofers Karis (Kristofer Karis) no Igaunijas un Rihards Neimanis no Latvijas, bet 2.vietā ierindojās Lennijs Petits (Lenny Petit) no Francijas un Julius Martins Stančiks (Juliusz Marcin Stanczyk) no Polijas.

Meiteņu vienspēlēs uzvaru izcīnīja ar 1.numuru izsētā Latvijas pārstāve Adelina Lačinova, aiz sevis 2.vietā atstājot ar 3.numuru izsēto tenisisti no Igaunijas – Mariju Johannu Lapimā (Marie Johanna Lapimaa). Tikmēr dubultspēlēs uzvaru izcīnīja pāris no Latvijas – Kamilla Černousova un Adelina Lačinova, bet 2.vietā ierindojās liepājniece Anna Azarova ar pārinieci no Rīgas – Oļesju Demčenkovu.

Starptautiskās tenisa sacensības Liepājā tika organizētas sadarbībā ar Latvijas Tenisa savienību, Liepājas pašvaldību, Venden un Liepājas Olimpisko centru.

 

Foto: Mārtiņš Vējš

Kategorija: Ziņas
Dalīties: