10.06.2022

Liepājas pludmalē aizvadīts 1.tenisa līgas posms un 2.posms jauktajām dubultspēlēm norisināsies jau 16.jūnijā

Liepājas pludmalē aizvadīts 1.tenisa līgas posms un 2.posms jauktajām dubultspēlēm norisināsies jau 16.jūnijā

Liepājas pludmales tenisa līgas 1.posms š.g.2.jūnijā norisinājās vīriešu pāriem un sieviešu pāriem augstākajā un vidējā līmenī. Augstākā līmenī savā starpā sacentās trīs vīriešu un trīs sieviešu pāri, savukārt, vidējā līmenī par uzvaru 1.posmā sacentās 14 vīriešu un 9 sieviešu pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē vīriešiem uzvaras visās spēlēs, līdz ar to arī visā posmā, izcīnīja Gints Siliņš un Kaspars Klamers, otrajā vietā ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu ierindojās Ģirts Antonovs un Artis Zombergs, bet 3.vietā palika Mārtiņš Ozoliņš ar Gunti Kopštālu. Sieviešu konkurencē uzvaru abās spēlēs un posmā izcīnīja Laila Beiere un Zane Vilnīte, 2.vietā ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu ierindojās Linda Priekule ar Paulu Annu Vuciņu, bet 3.vietā ierindojās Gita Karule ar Gunu Akerfeldi.

Vidējā līmeņa konkurencē vīriešiem bija vislielākais dalībnieku skaits – 14 pāri, kuri tika sadalīti četrās apakšgrupās, no kurām līdz ceturtdaļfinālam nokļuva 8 pāri. Sacensību noslēgumā, par posma uzvarētājiem kļuva Renārs Kaupers ar Guntaru Kikuču, aiz sevis 2.vietā atstājot Andi Čerņecovu un Egilu Trušēli. 3.vietā ierindojās Mihails Kostusevs un Mārtiņš Ivanovs. Sieviešu konkurencē komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, no kurām divas labākās komandas iekļuva pusfinālā. 1.posmā uzvaru izcīnīja Agnese Kaupere ar Aiju Kalnīti, aiz sevis 2.vietā atstājot Megiju Ceiruli un Ingu Čanderi. 3.vietā ierindojās Sanita Eihmane un Marija Karule.

Liepājas pludmales tenisa līgas 2.posms, kas paredzēts jauktajām dubultspēlēm, tiks aizvadīts 16.jūnijā laukumos pie LOC Tenisa halles Liedaga ielā 7 un tā sākums paredzēts 17:15. Taču pieteikties 2.posmam iespējams līdz 15.jūnija 17:00 vietnē https://ej.uz/pludmalesteniss2022.

Atgādinām, ka Liepājas pludmales tenisa līgas sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu. Sacensību dalībnieki arī šoreiz tiks iedalīti divās grupās Intermediate (Vidējā līmeņa) un Advanced (Augstākā līmeņa).

Ar Liepājas pludmales tenisa līgas nolikumu iespējams iepazīties - https://beachtennis.io/includes/files/documents/td1800_8888.pdf

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība “BT Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus), konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Tiekamies smiltīs!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: