30.05.2022

Liepājas pludmales tenisa līga atgriežas

Liepājas pludmales tenisa līga atgriežas

2022.gada vasara neizpaliks bez jau ierastās Liepājas pludmales tenisa līgas, kurā piecu posmu ietvaros tiks noskaidroti Liepājas labākie pludmales tenisisti šai sezonai.

Sacensības norisināsies no 2.jūnija līdz 4.augustam un būs kā jau ierasts – trīs reizes sacentīsies vīriešu un sieviešu pāri, bet divas reizes – jauktie pāri. Liepājas pludmales tenisa līgas sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu. Lai padarītu spēles interesantākas, dalībnieki tiks iedalīti divās grupās Intermediate (Vidējā līmeņa) un Advanced (Augstākā līmeņa).

Pludmales tenisa līgas posmi tiks aizvadīti 2.un 16.jūnijā, 7.un 21.jūlijā un 4.augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts 17:15 un tie norisināsies laukumos pie LOC Tenisa halles Liedaga ielā 7, Liepājā. Pieteikšanās uz katru posmu notiks atsevišķi līdz katra paredzētā posma iepriekšējās dienas (trešdienas) pulksten 17:00 vietnē https://ej.uz/pludmalesteniss2022. Dalības maksa 20 eiro no dalībnieku pāra par dalību katrā turnīra posmā atsevišķi.

Ar Liepājas pludmales tenisa līgas nolikumu iespējams iepazīties - https://beachtennis.io/includes/files/documents/td1800_8888.pdf

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē Biedrība “BT Liepāja” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus), konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Tiekamies smiltīs!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: