17.05.2023

Liepājas pludmales tenisa līga atgriežas

Liepājas pludmales tenisa līga atgriežas

2023.gada vasaras sezonā norisināsies tradicionālā Liepājas pludmales tenisa līga, kurā piecu posmu ietvaros tiks noskaidroti Liepājas labākie pludmalestenisisti šai sezonai.


Sacensības norisināsies no 1.jūnija līdz 3.augustam un būs kā jau ierasts – trīs reizes sacentīsies vīriešu un sieviešu pāri, bet divas reizes – jauktie pāri. Liepājas pludmales tenisa līgas sacensībās var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš uz turnīra norises dienu ir sasniedzis 12 gadu vecumu. Sakarā ar lielo dalībnieku interesi, šogad Liepājas pludmales tenisa līgai tiks izveidota papildus grupa, līdz ar to, sacensību dalībnieki varēs pieteikties dalībai trīs grupās - 1.līga Advanced (Augstākā līmeņa), 2.līga Intermediate (Vidējā līmeņa) un 3.līga Beginner (Iesācēju līmeņa). Katrā grupā būs ierobežots dalībnieku skaits (32 pāri), tāpēc visi aicināti pieteikties laicīgi.


Pludmales tenisa līgas posmi tiks aizvadīti 1. un 15.jūnijā, 6. un 20.jūlijā un 3.augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts 17:00 un tie norisināsies laukumos pie LOC Tenisa halles Liedaga ielā 7, Liepājā. Pieteikšanās uz katru posmu notiks atsevišķi līdz katra paredzētā posma iepriekšējās dienas (trešdienas) pulksten 17:00 vietnē https://beachtennis.io/en/tour/LPTL23. Dalības maksa 30 eiro no dalībnieku pāra par dalību katrā turnīra posmā atsevišķi.

Ar Liepājas pludmales tenisa līgas nolikumu iespējams iepazīties - https://beachtennis.io/en/tour/LPTL23.

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē Biedrība “BT Liepāja” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi. Līgu atbalsta Liepāja, Liepājas Olimpiskais centrs un Fortius.

Papildus informējam, ka sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus), konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Tiekamies smiltīs!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: