17.07.2020

LR Čempionāti 2020 ir klāt!

LR Čempionāti 2020 ir klāt!

Karstākais laiks tenisā ir klāt - jau nākamnedēļ uzsākam šī gada LR čempionātu sesiju, kuru jau 26.jūlijā ar kvalifikāciju atklās Pieaugušo čempionāta dalībnieki!

Pieaugušo čempionāts tiks aizvadīts jau 89.reizi, un šogad esam nolēmuši atgriezt 32 spēlētāju tabulu arī kvalifikācijai, lai visi gribētāji varētu piedalīties šajos tenisa svētkos Lielupes kortos! 

LR Čempionātu 2020 norises datumi:

  • 26.-31.jūlijs Pieaugušie;
  • 6.-9.augusts Seniori;
  • 9.-15.augusts Jaunieši.

Piesaki savu dalību čempionātā caur savu profilu www.lts.lv. Sīkāka informācija par katru čempionātu atrodama turnīra Nolikumā.

Atgādinām, ka no jūnija esam pārgājuši uz jaunu sacensību sistēmu, un tie, kas vēl nav atjaunojuši savu profilu, lūgums to izdarīt, pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšējā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norādīto e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.

Reģistrācija turnīriem tagad notiks caur sadaļu Rezultāti, nevis Nolikums, kā bija iepriekš.

Kad esat iegājis savā profilā, augšā pa vidu jāizvēlas sadaļu Sacensības — Labajā malā pēdējā kolonna Rezultāti (Skatīt) --Rezultāti -- Izvēlēties grupu -- kreisajā malā ir sarkana poga - Reģistrēties turnīram.

Veiksmi un uz tikšanos čempionātos Lielupes kortos!

Kategorija: Ziņas
Dalīties: