20.11.2022

LTS kausa Masters turnīrs pieaugušajiem šogad notiks Lielupē

LTS kausa Masters turnīrs pieaugušajiem šogad notiks Lielupē

LTS kausa finālturnīrs sievietēm un vīriešiem šogad norisināsies no 10.-12.12. Lielupes tenisa kortos. Turnīra formāts - 8 spēlētāji tiks sadalīti divās grupās, katrā pa 4 dalībniekiem. Tiks aizvadītas 3 spēles apakšgrupā, labākajiem tenisistiem aizvadot spēles par 1. un 3. vietu. 

Finālturnīram kvalificējās labākie 6 spēlētāji pēc LTS kausa posmu kopvērtējuma, kā arī 2022. gada Latvijas Republikas čempionāta uzvarētājs un finālists. Gadījumā, ja Latvijas čempionāta uzvarētājs un finālists kvalificējas Masters turnīram pēc kopvērtējuma, tad turnīra dalībnieku sarakstā tiek iekļauts nākamais dalībnieks pēc LTS Kausa kopvērtējuma.

Ar turnīra dalībniekam esam sazinājušies individuāli. Tomēr vēršam uzmanību, ka turnīrā ir paredzēti rezervisti - gadījumos, ja kāds kvalificējies spēlētājs atsakās no dalības turnīrā vai arī nespēj turpināt sacensības apakšgrupas izspēlēs laikā.

Pirmo 3 vietu ieguvēji Masters turnīrā vīriešiem un sievietēm saņem sekojošas naudas balvas: 1.vieta – 500 EUR; 2.vieta – 300 EUR; 3.vieta – 200 EUR.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: