09.03.2017

LTS Kauss – visiem tenisa entuziastiem

Jau trešo gadu jaunākajiem tenisa spēlētājiem ir iespēja piedalīties “LTS Kausā” – sacensībās, kuras norisinās 3 vecuma grupās U12, U14 un U18 gan meitenēm, gan zēniem, un norisinās astoņos posmos.  Aizvadītajā gadā tika uzsākta jauna turnīra sērija vīriešiem – “LTS Open Kauss”, kas norisinās līdzīgi kā jauniešu sacensības, taču sastāv no sešiem kausa posmiem visa gada garumā, ieskaitot LR čempionātu.

“LTS Open Kausa” sacensību pirmais posms norisināsies Mārupes TS no 10. līdz 12. martam LR2 kategorijā. Pirmajā dienā ir kvalifikācijas spēles, kur piedalās 16 dalībnieki, savukārt nākamās divas dienas norisinās pamatturnīrs, kurā 10 dalībnieki ir pēc LTS Vīriešu reitinga, divi ar “Wild Card” un 4 no iepriekšējās dienas kvalifikācijas spēlēm. 

Tuvākie gaidāmie “LTS Kausa” posmi līdz 2. aprīlim:
16. līdz 18. marts “LTS Kauss” 3. posms U12 vecuma grupā, tenisa centrā “Lielupe” 
24. līdz 26. marts “LTS Kauss” 3. posms U14 vecuma grupā, Jelgavas tenisa centrā 
31. marts līdz 2. aprīlis ”LTS Kauss” 3. posms U18 vecuma grupā, tenisa centrā “Ādaži” 

“LTS Open Kauss” turnīri notiek pēc vienmīnusa sistēmas ar gandarījuma turnīru spēlētājiem, kuri zaudējuši savu pirmo spēli pirmajā turnīra kārtā. Pamatturnīrā tiek spēlēts līdz diviem uzvarētiem setiem, savukārt gandarījuma turnīrā līdz diviem uzvarētiem saīsinātiem setiem. Kopvērtējumā tiek skaitīti četri labākie rezultāti no visiem sešiem posmiem, summējot LTS ranga punktus par šiem turnīriem. Vienāda punktu skaita gadījumā augstāka vieta spēlētājam, kurš ieguvis augstāku vietu LR čempionātā.

Savukārt “LTS Kauss” jauniešiem sacensībās notiek kvalifikācija, pamatsacensības un fināla sacensības “MASTERS”, kur jaunie tenisisti cīnās par čempiona titulu. Kvalifikācijā piedalās 16 dalībnieki – 10 pēc LTS reitinga un četri ar “Wild Card”. Pamatsacensībās kopumā ir 16 dalībnieki – 10 pēc LTS reitinga, 4 no iepriekšējās kvalifikācijas un divi ar “Wild Card”. “MASTERS” sacensībās U12 un U14 vecuma grupās piedalās 7 dalībnieki + LČ 1.vietas ieguvējs katrā vecuma grupā, savukārt U18 grupā – seši labākie dalībnieki pēc astoņu posmu kopvērtējuma + LČ 1.vietas ieguvējs U16 un U18 vecuma grupās.. 

Aizvadītajā gadā “LTS Open Kausā” vīriešu vecuma grupā 1. vietu ieguva Jānis Podžus, 2. vietu Krišjānis Stabiņš un 3. vietu Andris Graudiņš. 

Savukārt “LTS Kauss” sacensībās jauniešiem U12 vecuma grupā uzvarēja Dārta Vorslova un Daniels Tens, U14 meiteņu grupā Elza Tomase, zēnu grupā Daniils Žukovs, savukārt U18 jaunietēm uzvaru guva Rebeka Margareta Mertena, bet jauniešu grupā Teodors Pukše.   
“LTS Kauss Jauniešiem” labākie spēlētāji tiek apbalvoti ar balvām no atbalstītājiem: “Sportland” un “MILZU!”, kā arī slāpes visa turnīra garumā veldzē “VENDEN” dabīgais ūdens.
“LTS Open Kauss” vīriešiem balvu fonds 2017. gadā:
1.v. – EUR 500
2.v. – EUR 300
3.-4.v. – EUR 200
5.-8.v. – EUR 100
gandarījuma turnīra uzvarētājs – EUR 100
gandarījuma turnīra finālists – EUR 75 
“LTS Open Kauss” vīriešiem turnīra sponsori: SIA Tonus Elast, Latvijas Senioru tenisa savienība. Turnīra atbalstītāji: Mārupes TS, TC Ādaži, Rīgas Satiksmes tenisa klubs, Avoti-GTK, Jelgavas TC.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: