03.06.2020

LTS publicē provizorisko sacensību kalendāru jūnijam, jūlijam

LTS publicē provizorisko sacensību kalendāru jūnijam, jūlijam

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 9.jūnijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Savukārt, ja pēc 9.jūnija valstī tiks būtiski mīkstināti ārkārtas situācijas ierobežojumi un oficiāli atļauts rīkot sacensības, Latvijas tenisa savienība plāno atsākt turnīrus, sākot ar 12.jūniju. 
Zemāk ir publicēts provizoriskais kalendārs jūnijam un jūlijam. Pieteikties sacensībam būs iespējams sākot ar 5.jūniju, kad darboties sāks jaunā sacensību sistēma. 

Piekļuve personīgajam profilam jaunajā sacensību sistēmā ir pieejama ar savu esošo lietotāja e-pasta adresi, izvēloties "Aizmirsi paroli?". Pēc kā saņemsiet uz norādīto e-pasta adresi apstiprinājuma vēstuli un varēsiet izveidot jaunu paroli.

Kalendārs augustam tiks publicēts tad, kad būs zināms lēmums par starptautiskajām sacensībām.

Provizoriskais kalendārs: JŪNIJS   JŪLIJS  

Piezīme: Ja tomēr tiks lems par tālāku sacensību aizliegumu arī pēc 9.jūnija, provizoriski plānotie turnīri tiks atcelti/pārcelti, attiecīgo termiņu ietvaros.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: