07.11.2023

LTS treneru atzinuma eksāmens

LTS treneru atzinuma eksāmens

 LTS atzinuma eksāmens - 6.decembrī, trešdiena

13:30 - Reģistrācija uz LTS atzinuma eksāmenu
14:00 - Eksāmens - Tests (kam jau nokārtots, ierodas uz prakses daļu)
15:00 - 18:00 - Eksāmens - Praktiskā nodarbība uz korta, ja ir pozitīvs eksāmena testa rezultāts

Mērķauditorija: treneriem, kam nav nokārtots LTS atzinums. Eksāmenu var kārtot, ja arī treneris nav sertificēts.

LTS atzinuma eksāmena nepieciešamība: 

noliekot LTS atzinuma eksāmenu ir nepieciešama arī B vai C trenera licence. Ja tiek nolikts eksāmens treneris tiek pievienots LTS treneru sarakstos. Ja gada laikā pēc LTS atzinuma eksāmena nokārtošanas trenerim vēl joprojām nav sakārtota B vai C treneru licence vai pretendents vēl nav 2.kursa students attiecīgajā augstskolā, tad dalībnieks tiek izņemts no LTS treneru sarakstiem un tiek atjaunots līdz ko ir nokārtota B vai C trenera licence.

Kur: Tenisa centrs "Lielupe", 2.stāvā konferenču zālē - TESTS. Ja ir nolikts tests, tad praktiskā daļa pēc testa uz tenisa laukumiem. 

Apraksts:

Pirms LTS atzinuma eksāmena kārtošanas nav plānoti sagatavošanās kursi, bet ja būs, tad par to informēsim uz pieteikušos dalībnieku epastu.  

Testu paredzēts organizēt elektroniski uz planšetēm, ko nodrošinās LTS.

Eksāmena praktisko daļu ir plānots filmēt LTS organizatoriskiem mērķiem. Video materiālus nav paredzēts publicēt sociālos tīklos, bet var tikt izmantots kā kļūdu analīzes elements, lai novērstu turpmākās kļūdas treneriem.

Eksāmena organizācija: praktiskā eksāmena vērtēšanā piedalīsies ITF sertificēts speciālists Aleksandrs Jurgens (Igaunija, nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums), eksāmena organizēšanā piedalīsies LTS treneru atzinuma grupas vadītāja Irina Kuzmina Rimša un eksāmena vērošanā kāds no treneru padomes locekļiem.

Līdzi jāņem: rakete, treniņtērps, tenisa botas. 

Dalības maksa: 50Eur pirmreizēja maksa, 25Eur atkārtota maksa. Maksa jāpārskaita līdz 01.12.2023 uz LTS kontu ar norādi - LTS trenera atzinuma eksāmenam, vārds uzvārds.

Latvijas tenisa savienība rekvizīti:

O.Kalpaka pr. 16, Jūrmala, LV-2010
Reģ.Nr.40008009525
A/S Swedbank, kods: HABALV22
Konts: LV89HABA001940J038760

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: