27.03.2015

LTS un SPORTLAND vienojas par piecu gadu sadarbību

No 2015. līdz 2019. gadam Latvijas Tenisa savienības sadarbības partneris būs sporta preču mazumtirdzniecības tīkls SPORTLAND. To paredz nule kā noslēgtais sadarbības līgums.

SPORTLAND mazumtirdzniecības un mārketinga vadītājs Sandijs Pinkulis:„SPORTLAND ir patiess prieks uzsākt sadarbību ar Latvijas Tenisa savienību un tādējādi atbalstīt tenisa sacensības un citas šī sporta veida popularizēšanas aktivitātes Latvijā. Teniss vienmēr ir bijis populārs sporta veids Latvijā un tieši mūsu vadošie tenisisti ar saviem rezultātiem ir spējuši popularizēt Latvijas vārdu visā pasaulē. SPORTLAND rūp jaunieši, viņu sportošanas paradumu veicināšana, kā arī jauniešu piesaiste lielajam tenisam, jo tieši no jauniešu kvalitatīvas piesaistes un audzināšanas ir atkarīga Latvijas tenisa konkurētspēja un tā attīstība. Mums katram ir jāuzņemas sociālā atbildība, kā arī jāsniedz iespējami liels atbalsts, lai palīdzētu jauniešiem attīstīties. SPORTLAND veikalos ir pieejams tenisa ekipējums no pasaulē vadošajiem zīmoliem ikvienam tenisa cienītājam - no iesācējiem līdz profesionāliem spēlētājiem. Mēs ticam, ka SPORTLAND spēj veidot jaunu cilvēku dzīves interesantākas, labākas un emocionālākas caur mūsu produktiem un pakalpojumiem.”

Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks: “Esmu priecīgs, ka Latvijas teniss ir spējis pārliecināt jaunu sadarbības partneru pievienošanos. Piecu gadu līgums norāda to, ka domājam ilgtermiņā, lai uzlabotu Latvijas tenisa sistēmu kopumā. Ar SPORTLAND atbalstu Latvijas jaunie talanti iegūs iespēju kļūt konkurētspējīgāki, tāpat ceram, ka arvien vairāk bērnu pievienosies tenisam.”

SPORTLAND šobrīd ir vieni no Latvijas Tenisa savienības turnīru sērijas LTS kauss atbalstītājiem, apbalvojot labākos katra posma uzvarētājus.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: