29.04.2022

Maija beigās Liepājā norisināsies starptautiskais sieviešu tenisa turnīrs W60 Liepāja

Maija beigās Liepājā norisināsies starptautiskais sieviešu tenisa turnīrs W60 Liepāja

No 22.līdz 29.maijam Liepājā, tenisa kortos Jūrmalas parkā ar Liepājas pašvaldības, Latvijas Tenisa savienības un Starptautiskās tenisa federācijas (ITF) atbalstu norisināsies starptautiskās ITF W60 kategorijas sacensības sievietēm “Liepaja Open” ar 60 000 ASV dolāru balvu fondu.

Pirmās līdzīga mēroga sacensības Liepājā norisinājās 2020.gada janvārī, kad W15 kategorijas sacensības notika LOC Tenisa hallē. 2021.gada vasarā Jūrmalas parka tenisa kortos norisinājās jau augstākas raudzes W25 kategorijas sacensības. Taču šogad maijā notiekošās W60 kategorijas tenisa sacensības sievietēm ir jau nākamais pakāpiens ITF tenisa sacensību hierarhijā.

“Liepaja Open” sāksies ar kvalifikācijas sacensībām 22.maijā, taču pamatturnīrs tiks uzsākts 23.maijā. Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies tenisistes no visas pasaules, no kurām daļa atrodas arī WTA reitinga Top 200.

Sacensību dubultspēļu fināls tiks aizvadīts 28.maijā. Savukārt, sacensību kulminācija – vienspēļu fināls tiks izspēlēts 29.maijā pulksten 11:00.

Par Starptautiskās tenisa federācijas Sieviešu pasaules tenisa tūri (ITF Women’s World Tennis Tour)

ITF sieviešu pasaules tenisa tūre nodrošina sākuma līmeņa un vidēja līmeņa profesionālus turnīrus. Šī tūre ir kā pakāpiens starp ITF Junioru pasaules tenisa tūri un WTA tūri. ITF turnīru rezultāti tiek iekļauti WTA rangā, kas ļauj profesionālajām tenisa spēlētājām progresēt līdz sieviešu profesionālā tenisa elites līmenim (WTA).

Ik gadu ITF sieviešu pasaules tenisa tūre piedāvā aptuveni 500 turnīrus 65 valstīs un ietver piecus turnīru balvu līmeņus, sākot no 15 000 līdz 100 000 ASV dolāriem.

ITF sieviešu pasaules tenisa tūre ir arī paredzēta, lai ar naudas balvu palīdzību varētu samazināt spēlētāju izmaksas un galu galā ļautu tenisa spēlētājām nopelnīt iztiku arī nespēlējot WTA tūrē.

Izmantojamā mirkļbirka #ITFWorldTennisTour

Sociālajos tīklos ITF var atrast izmantojot @ITF_Tennis

Kategorija: Ziņas
Dalīties: