18.11.2022

LTS kausa Masters turnīrs jauniešiem šogad notiks Liepājā

LTS kausa Masters turnīrs jauniešiem šogad notiks Liepājā

LTS kausa finālturnīrs šogad norisināsies no 16.-18.12. Liepājā. Turnīra formāts - 8 spēlētāji tiks sadalīti divās grupās, katrā pa 4 dalībniekiem. Tiks aizvadītas 3 spēles apakšgrupā, labākajiem tenisistiem aizvadot spēles par 1. un 3. vietu. Dalības maksa šajā turnīrā ir bezmaksas

Finālturnīram kvalifcējās labākie 6 (U18 grupā) vai 7 (U12 un U14 grupā) dalībnieki pēc 6 LTS posmu kopvērtējuma, kā arī 2022. gada Latvijas Republikas Jauniešu čempionāta uzvarētāji. Gadījumā, ja Latvijas čempionāta uzvarētājs kvalificējas Masters turnīram pēc kopvērtējuma, tad turnīra dalībnieku sarakstā tiek iekļauts nākamais dalībnieks pēc LTS Kausa kopvērtējuma.

Ar turnīra dalībniekam esam sazinājušies individuāli. Tomēr vēršam uzmanību, ka turnīrā ir paredzēti rezervisti - gadījumos, ja kāds kvalificējies spēlētājs atsakās no dalības turnīrā vai arī nespēj turpināt sacensības apakšgrupas izspēlēs laikā.

Uzvarētāji iegūst LTS stipendijas, kuras var izmantot 2022.gada treniņu vai sacensības procesam: 1.vieta – 500 EUR; 2.vieta – 300 EUR; 3.vieta – 200 EUR.

Kategorija: Ziņas
Dalīties: