11.01.2021

No 12.janvāra tiek atļauti jauniešu izlašu oficiālie treniņi TC Lielupe un LOC tenisa hallē

No 12.janvāra tiek atļauti  jauniešu izlašu oficiālie treniņi TC Lielupe un LOC tenisa hallē

 

Ministru kabineta 2021. gada 7. janvāra sēdē tika pieņemti  “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” (turpmāk – MK rīkojums).

MK rīkojuma 5.17.3.apakšpunktā ir precizētas to sportistu kategorijas, kuras organizētā uz uzraudzītā veidā var turpināt sporta treniņus iekštelpās, iekļaujot izņēmumā arī Murjāņu sporta ģimnāzijas un Augstas klases sportistu sagatavošanas centru audzēkņus (kuriem sporta treniņi ir neatņemama izglītības procesa sastāvdaļa un kuru objektīvu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams īstenot attālināti), kā arī tādu Latvijas jauniešu un junioru izlašu sportistus, kuri gatavojas dalībai attiecīgā vecuma Eiropas vai pasaules čempionātā. Izņēmums attiecas tikai uz attiecīgā sporta veida Sporta likumā noteiktā kārtībā atzītās sporta federācijas organizētiem un uzraudzītiem oficiāliem izlases treniņiem, kurus vada attiecīgās izlases sporta treneri. Atsevišķi individuāli sporta bāzu apmeklējumi, kas nenotiek federācijas organizēta izlašu treniņprocesa ietvaros un kurus nevada izlases treneri, joprojām ir aizliegti.

Pēc LTS Treneru padomes sēdes š.g.11.janvārī, tika apstiprināts saraksts ar izlases kandidātiem un treneriem, kuriem ir atļauts aizvadīt organizētus treniņus valstī noteiktās ārkārtas situācijas laikā. Kā arī LTS Pludmales tenisa komisijā tika apstiprināts pludmales tenisa pieaugušo izlases kandidātu un treneru saraksts, kuriem arī ir atļauti treniņi.

Šie treniņi var notikt tikai Tenisa centrā "Lielupe" un Liepājas Olimpiskā centra tenisa hallē pēc iepriekš sastādīta grafika no 12.janvāra.

Laukumus tenisa centrā "Lielupe" iespējams rezervēt iepriekšējā dienā no plkst.9:00-17:00 pa telefonu: 29107863, darba laiks centram - katru dienu no plkst.9:00-17:00 (pēc iepriekšeja pieraksta).

Tenisa hallēs var atrasties TIKAI sarakstā minētās personas, uz viena laukuma nevar atrasties vairāk par 4 spēlētājiem.

Spēlētāju un treneru saraksts jauniešu izlasēm, kas saskaņots LTS Treneru padomē

Spēlētāju un treneru saraksts Latvijas pludmales tenisa izlases kandidātiem un treneriem, kas saskaņots LTS Pludmales tenisa komisijā

Kategorija: Ziņas
Dalīties: